Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gerontofil vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez normális,hogy az 5oéve tanárom beindít?? De emígy 45nek is kinéz,fiatalos, van valami kisugárzása,helyes,talpra esett férfi!! Szeretni mosolyogni,el lenni diákokkal persze csak suli után én meg simán lefeküdnék vele...Szerintetek mit csináljak?

De van pasim akivel kb 1hónapja feküdtem le először! SZERETEM és minden oké,de valamiért a tanárom izgatja a fantáziám milyen lehet!!

Üdv! 17 éves lány!


2013. jan. 25. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Szerezz jobb jegyeket nyelvtanból.
2013. jan. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Ha a fiatalosan férfias jellege izgatja a fantáziád, akkor nem. Ha az öregsége, akkor igen.


A Te érdekedben remélem az előbbi. Az még normális, illetve egészséges, ha nem is gyakori. :)


Viszont nehogy elkezdd elcsábítani, mert ha kapcsolat lenne köztetek, ő börtönbe kerülhet, ugyanis törvény tiltja a tanár-diák kapcsolatot.

2013. jan. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Elég idős lehetsz, ha 50 éve beindít a tanárod. Elég hosszú a tanulmányi időd, de a jó pap is holtig tanul.

17 évesen 50 éve ne indítson be senki. De az erkölcstan azért nem az erősséged!

2013. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
17 évesen 50 éve .. hmm.. bár a kor nem számít.
2013. jan. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!