Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit jelent, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit jelent, ha azt írjátok egy lánynak elköszönéskor, hogy jó legyen? Kinek szoktátok írni? Mit lehet erre reagálni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel pár napja chatelünk, elég jókat szoktunk beszélgetni. 2-3 órák simán eltelnek úgy, hogy észre sem veszem/vesszük. :)


Már többször is írta elköszönéskor, hogy jó legyek, de őszintén szólva, ezt nem tudom mire vélni.

Mire akar ezzel utalni? Hogy ne nagyon flörtöljek más fiúval vagy mi? Fiúk, ti kinek és miért szoktátok írni? Úgy értem, annak, aki tetszik nektek vagy ez csak olyan általános dolog, hogy ezt írjátok?

Mit lehet erre reagálni?



2013. jan. 25. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy szókapcsolat, ne misztifikáld túl. Ettől függetlenül lehet, bejössz a fiúnak, de akkor nem ebben fog megnyilvánulni.
2013. jan. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez Men jelent semmit
2013. jan. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem apukám is szokta írni :D

egyébként ne képzelj bele túl sokat,szerintem ez inkább udvariasság

2013. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
Amikor én írtam ezt valakinek azt csak úgy írtam. Nem akartam vele semmit utalni, csak simán jó legyen. Kész...
2013. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
fiú vagyok, egyik haverom is ezt írja nekem, nem buzł, nem bi...szóval nálunk pl nem jelent semmit.
2013. jan. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! :)

Ez önmagában számomra sem jelenti azt, hogy bejövök a fiúnak, de egyik barátnőm meg akar győzni róla, hogy így van.

Viszont többször köszönt úgy, hogy kézcsók, ez már inkább jelenthet valamit, nemde?

2013. jan. 25. 19:26
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem biztos. Én ugyan lány vagyok, de napi rendszerességgel köszönök el "csókóllak"-kal a fiú haverjaimtól, és egyiktől sem akarok semmit, és nem is értik félre sem. De az ártani nem árthat, ha tovább beszélgettek, esetleg találkoztok párszor, úgy sokkal egyértelműbb lesz.
2013. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne a chat reakciói alapján ítéld meg h tetszel e neki. A kommunikáció 30%-a hogy MIT mond de a többi az azt hogy hogyan és az valójában mit jelent (mert a kommunikáció 60%-ban testbeszédből áll.) Szóval élőben megtudod, hogy tetszel e neki.
2013. jan. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

Hát, azért remélem, nem vagyok közömbös számára.. :)

Én sajnos nem merem elhívni találkozni, sokszor csalódtam már és nem érzem, hogy nekem kellene kezdeményezni. Ráadásul volt már hasonló helyzetem, abból pl. nagyon rosszul jöttem ki. Ezért is félek, én megtenni az első igazi lépést.

2013. jan. 25. 19:33
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor várj még egy picit, ha tetszel neki, lépni fog! :)

Egyébként meg, ahogy már többen írták, ez még nem jelent semmit. Az egyik fiú barátom rendszeresen ezt írja, 8 éve ismerem és soha semmit nem akartunk egymástól. Azt szoktam rá válaszolni, hogy mindig az vagyok :D vagy, hogy majd igyekszem! :D

2013. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!