Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, tényleg csak az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg csak az olyan pasiknak van esélyük Nálatok, mint pl. Kállay Saunders András? (:

Figyelt kérdés

Korotokat írjátok le.


Egy Kíváncsi Srác.


2013. jan. 25. 20:42
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
A test fontos, ha az bejön, és a jellem is akkor már be fog jönni a csajoknak, vagyis kompromisszumot fognak kötni. Pláne ha jó humoros a srác.
2013. jan. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Szerintem az arc fontosabb a testnél, de ez magánvélemény. :)
2013. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
Ez különvélemény igaz? :D Mint a film
2013. jan. 25. 21:48
 34/44 anonim ***** válasza:

21:24 téged így szoktak lekoptatni? :D vagy lehet hogy akkor csak te hiszed annak! (egyébként, nem hiszem, hogy manapság bejönne a lányoknak a bajusz, akkor jóhogy belekötnek :D )

nem értem hogy ebben mi a lekoptatás. komolyan. kérdező, ez tényleg tanács volt felőlem :D nehogy mást higgy!

2013. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
Nincs is bajszom, csak szakmunkásbajszom. De azt meg leszedem. Épp elfogyott otthon a borotvám! :D Nem hiszek én semmi rosszat. A nők már sokszor elküldtek a retekbe :)
2013. jan. 25. 22:08
 36/44 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek a nőknek. Mind azt mondja itt folyton, amit a kérdezők hallani akarnak. De a végére kis flegmán odacsapják mindig mindegyik, hogy az én PÁROM nem ilyen, ő aranyos, kedves, maga a tökély. Ezzel, hogy azt állítják be, hogy van párjuk (némelyeknek itt biztos van, de nem mindegyiknek, ahogyan azt itt tapasztalhatjuk)azt próbálják meg lérni, nehogy privit írjon nekik valaki itt. Nagyon furfangosak, de jól teszed fel a kérdést, akkor rögtön csőbe lehet őket húzni. Gyakran megfigyelhető, hogy 1 mondaton belül is ellent mondanak a lányok az állításaiknak. Hidd el kérdező, én csak jót akarok neked. Nem azt mondom, hogy nincs rendes lány, mert van, de ez sajnos a tű a szénakazalban szindróma. Ma is felszálltam a vonatra és 3 db 20 körüli lány hangosan nevetett, hogy aláztak meg egy pasit. Itt forduljak fel ha hazudok. Van élettapasztalatom is a 27 évemmel, nem a levegőbe beszélek. Tehát nem midn arany, amit itt a lányok állítanak. Ha ez mi d igaz lenne, akkor szerinted miért van töménytelen mennyiségű kedves, rendes de hótt magányos fiú? Na ugye! A szemednek higyj, ne az ide írkálóknak (nekem sem kell hinned, de akkor a lányoknak se higyj, így lenne igazságos). CSak a szemednek!
2013. jan. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
nekem is küldhetsz képet!
2013. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm a figyelmeztetést. Nekem nem tudnak fájdalmat okozni a nők, mert már kamaszkoromban átláttam a szitán. Persze nem akarok elszálltnak tűnni, de annyi valódi tapasztalatot szereztem már fiatal korom ellenére, hogy nem tör le minden. Tudom, hogy sokan azt írják, hogy barátjuk van, igazából valahol frusztráló is, hogy matametikailag ez hogyan is lehet, mert vegyük számításba, nem vagyok rosszképű, 190 magas vagyok és igazán nyitott, széles látókörű srác. Én ezt csak azzal tudom magyarázni, hogy van, amelyik érték rejtve marad. Ergo, nem mindig az jut előre, aki megérdemelné. Ez ilyen, sokáig fájt, de ma már másképp tekintek erre. Inkább nyitott vagyok és nem agyalok ezen, maximum azt mondja, hogy barátja van. Na és akkor :) Nem tör le. Legfeljebb nem beszélünk, mert én nem akarok beleköpni senkinek a levesébe. Ilyennek neveltek. Tudom, naiv vagyok, de inkább ilyen legyek. Kőkemény ez a lét, vagyis pofon egyszerű...lenne, ha nem bonyolítana mindenki túl mindent. Csak szeretni kéne egymást. Utópia, halj meg! :D


A szellemi nyitottság, a dinamika, a hit és a cselekvés egyszer meg kell hogy hozza a gyümölcsét. :)

2013. jan. 25. 22:57
 39/44 anonim ***** válasza:
Úgy legyen kérdező!
2013. jan. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
Az önmagadba vetett hit, mielőtt valaki le Krisztusozna :D
2013. jan. 25. 23:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!