Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érez valamit irántam vagy mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez valamit irántam vagy mi?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok.

Suliban egyel alattam jár egy lànyka akinek van barátja akivel én is jóban vagyok.Jól megvannak.Még azelőtt jöttek össze hogy engem jobban megismert.tavaly közelebb kerültünk egymáshoz.Azóta majnem naponta beszélünk a suliban és a neten is.

90%ban ő ír nekem.Ő jön oda hozzám az iskolában is.Ajándékot ad,hozzám ér(karomhoz,hátamat simogatja,hajamba tur stb)...kedves aranyos de félénk amugy.Csak én és a baratja van neki olyan közeli fiu ismerőse...nem tudom eldönteni éreze irántam többet is vagy mi...szerintetek?

Normális válaszokat kérek csak ha lehet..



2013. jan. 26. 00:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Jah még annyit,hogy a lányról nehéz eldönteni mit akar.és szerintem a baratját zavarja hogy mi ilyen jóban vagyunk.másoknak is feltünt már
2013. jan. 26. 01:02
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kedves veled. Ne vidd túlzásba a dolgokat, mert barátja van.
2013. jan. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet beléd szeretett, sőt szinte majdnem biztos:)

Am, h szokott puszit adni???

2013. jan. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

én tiszteletben tartom hogy barátja van....és nem én viszem tulzásba a dolgokat.

Puszit? nem arra nem került még sor...gondolod belém szeretett?

2013. jan. 26. 01:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.:)

Hüü barátom jóba vagytok, de nem puszival üdvözlitek egymást meg nem azzal köszöntök el?!O.o

Ejnye-bejnye...Írj priviben mindent amit fontosnak tartasz, Te fülig benne vagy azt tudjuk...többi ködös. Lökj 1 privit:)

2013. jan. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

irtam privátban.


Szeritem jobb ha nem puszilkodunk.érdekesen jönne le...

2013. jan. 26. 01:11
 7/8 anonim ***** válasza:

háát azért ez nem biztos ám....


Nálam is volt hasonló...többször is taliztunk buliba is 1ütt mentünk szinte végig 1ütt voltunk és ahogy ez lenni szokott elmentünk 2esbe sétálni kicsit amibe rögtön bele is ment mondom sínen vagyok :D

Aztán mire oda került a sor, h lekapom akkor előjött a szokásos duma...h ő még érez a volt pasija iránt valamit :S (mondjuk előtte is sokat beszélt róla)

Meg azt mondta még h neki csak fiú haverjai vannak és azért érti meg magát ilyen jól a fiúkkal....


na szóval ennyi :S

2013. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:/


hat neki nincs mas fiu baratja csak en

2013. jan. 26. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!