Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem jóvá? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem jóvá? Nagyon megsértődött?

Figyelt kérdés

Van egy lány aranyos, szép, szóval ilyenre vágytam mindig, már többször beszéltünk(levelezés) gondoltam itt lenne az ideje elhívni randira, egy Nem-et kaptam azt mondta megy valami ruhapróbára, ezt el is hittem mivel tényleg részt vesz egy bemutatón, gondoltam megkérdem mikor van elmennék rá, erre egy előzővel ellentmondó válasz : nem tudja mikor van, erre én hülye írtam neki hogy nem kellene mindenféle f..sz indokokat keresni mondja meg hogy ne menjek nem sértődök meg. Itt sértődött meg : esküszöm,nem tudom mikor van tényleg,de akkor b...szad meg. Mentségemre legyen szólva rossz napom volt nem kellett volna rajta csattannia. Azóta nem ír vissza pedig látom hogy elolvasta amit írok, hétfő nagyon messze van hogy beszéljek vele, nagyon rosszul érzem magam. (egy iskolába járunk)

17/F


2013. jan. 26. 09:40
 1/6 anonim válasza:
Ha igy beszéltél/irtál neki, akkor ne csodálkozz, hogy ha megsértődött. Ilyen vulgárisan nem beszél egy férfi egy nővel.
2013. jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pretty_Fighter ***** válasza:
Azért nem olyan nagy cucc,hogy így megkéne sértődnie.Szerintem ez csak pont kapóra jött,hogy legyen indoka,hogy ne írjon vissza,mert amúgy se vagy neki szimpi.
2013. jan. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és én is ezt mondtam volna.Szerintem kerek perec megmondta az őszintétn, akár tetszik akárnem.
2013. jan. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lányok érzékenyebbek mint a fiúk és van, aki zavarában megsértődik. Zavarba jött, mert rájöttél hogy hazudott neked, viszont túl durván adtad elő, így ezzel fog jönni és csak vitázni fogtok, amíg az egyikőtök (vagyis mindkettőtök) nem enged.
2013. jan. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak le akar koptatni. Ha bocsánatot kértél, és nem ír vissza akkor tényleg csak kapóra jött neki hogy legyen min besértődnie. Hagyjad a vérbe, nem ér annyit a csaj hogy lealázkodj miatta. Ha akarna tőled valamit akkor túllépne a dolgon
2013. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát sajnos beszéltem egyik barátnőjével, ő legalább elmondta,hogy nem akar tőlem semmit.. Ezt azért ő is megírhatta volna. Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 27. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!