Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől vérezhet? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vérezhet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A barátomat épp kielégitettem kézzel és amikor már épp elment hirtelen valami megsérult neki fentebb vagy valahogy belül es elkezdett vérezni... olyan mint ha egy vagas lenne ott vagy nem is tudom...lehet túl erösen durván csináltam?....ez lehetséges? Vagy mi történhetett?(kérlek normális választ irjatok mert tudom én rontottam el valamit segitsetek kerlek...):(
2013. jan. 26. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
valószínűleg jobban meghúzhattad neki és elszakadt a bőr egy kis helyen..
2013. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
menjen urológushoz! valószínűleg elszakadt a fitymaféke
2013. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Picit megsérült, előfordul. Vannak durvábbak is: pénisztörés, vagy bekékül a szextől, stb.

Nézzétek meg felszíni-e a vérzés vagy belülről jön-e!!!


Ha bentről- irány a doki, gyorsan! :) Nem szexeltetek előtte? Nem roppant vagy ilyesmi? (Ez a kezedtől is lehet).


Mekkora helyen látszik, hogy "mintha egy vágás" lenne ott? Mostanában divat (+ sokakat izgat) a szado-mazo, remélhetőleg nem próbálta ki felügyelet nélkül magán a srác.

2013. jan. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez menyire veszelyes? Tudtok javasolni ra vaamit?! Jaj nagyon naggy a baj?
2013. jan. 26. 22:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha felszíni, nem veszélyes. Akkor sem, ha picit megvágta magát. De ezt puhatold ki, mert azért nem is játék! :)
2013. jan. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A fiúk szüzességének elvesztése is járhat vérzéssel. De nem mindenkinél történik meg. Ha erõs hatás éri a fityma körül elszakad egy kis bõr, az viszont változó, h kinek mi az erõs. Nem vészes nyugodjatok meg, általában magától rendbejön. Nem hiszem, h túl erõsen csináltad volna, mert akkor nem élvezett volna el.
2013. jan. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elélvezhetett attól, hogy picit fájt neki.

De eszembe jutott egy eset. Nagyon megijedtek a fiatalok, mert véres sperma jött. És úgy tűnt, a fiú sérült meg. A végén kiderült, hogy egy picike felszíni sérülés a túl heves szextől, ennyi. Csak a teteje vérzett, persze ez összekeveredett a spermával... úgy tűnt, belső vérzés.

2013. jan. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen igen o is azt mondja hogy csak olyan mint egy vágás a kezén de félek csak hősködni akar...tehat ha felszini pici vagas szerű ninca nagy baj? :(
2013. jan. 26. 22:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs, de az nem árt, ha látja egy doki! :)
2013. jan. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!