Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tényleg szeret? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Varga Esztíí kérdése:

Vajon tényleg szeret? Mit csináljak vele a szülinapján?

Figyelt kérdés
Na ez egy kissé hosszadalmas dolog lesz. Most január.15-én össze jöttem azzal a srácal aki álmaim pasija. Minden féle modon. Én nagyon szeretem őt.Talán még 15 évesen sokk azt mondják nincs igaz szerelem meg nincs sterelem na de én most nagyon azt érzek.Vele voltam kedden egész éjjel másnap reggel meg minden.A héten töbször is volt.Pénteken nem volt nálunk senki itthol nálunk voltunk.Szépen meg voltunk.De a hétvégén furcsa velem csaj hangot hallotam pénteken miközben telon beszéltünk,és mikor valami alap dolgot mondtam neki össze veszett velem. Idegességébe azt mondta haljak meg a "ge...be". Ma reggel is beszéltünk telon,talán a hétvégén nem is találkoztunk.. Elkezdem neki Péntek együtt alvás? Elkezdi biztos nem alszik mert szülinapja lesz.. Mit találjak ki péntekre ? Szerintetek szeret ő is? Mikor össze vesztünk egyből hívott telon,hogy szeret ..Meg próbálja ki mutatni,ha bár ő a nem az a nyálas tipusú pasi.

2013. jan. 27. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
azok után amit mondott én egy pofon kíséretében dobnám a "ge...be"
2013. jan. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"azt mondta haljak meg a "ge...be"."

És te még vele vagy?

Ne haragudj,de szőke vagy?

2013. jan. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hmm ... Kedden jöttünk össze már is szakítás ?! :(( Bocsánatot kért .Én elfogadtam .. Mondjuk egyik barátnőm figyelmeztet mikor meg tudta,hogy összejöttünk,hogy a húgával járt és ,hogy meg csalta a húgát.. De ezt is megbeszéltük .. Szeretem régóta szerelmes vagyok bele.És most mikor összejöttünk szakítás ? nem élném túl .
2013. jan. 27. 11:08
 4/4 anonim válasza:
bunkó rohadjon meg a g.cibe!!
2013. jan. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!