Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor felejtem már el végre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor felejtem már el végre?

Figyelt kérdés
Lassan féléve már, hogy vége lett egy 6 éves kapcsolatomnak. Sajnos még a mai napig nagyon sokat gondolok rá, főleg az éjszakák a nehezek. Nagyon szeretném már, ha végre túl lennék rajta, de akárhogy is próbálom, nem megy. Vannak barátnőim, járok szórakozni is, a munkám is leköt. Mégis mindennap gondolok rá. Mikor lesz már vége ennek? Nagyon rossz így. 24/L
2013. jan. 27. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:
még csak fél év.. nekem innen kezdett jobb lenni. de egy évig sztem én is szenvedtem. még most is jo rá gondolni de már tulléptem azota van uj párom akit szintén imádok.idö...
2013. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!