Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác és írtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dorottya15 kérdése:

Tetszik egy srác és írtam neki egy másfél oldalas levelet de nem reagált miért? Amúgy a srác mindig megnéz ha összefutunk még soha nem beszéltünk

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit írtál neki?! Rengeteg oka lehet... Éppen nem ér rá, vagy nem otthon van nem tudta elolvasni nincs ideje válaszolni... Persze ha látod hogy több napja is volt fent, lájkol, kommentel posztol stb, akkor szimplán nem érdekled vagy nem érdekli amit írtál bár elég bunkóság ha egyáltalán nem válaszol... :)
2013. jan. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Másfél oldalas levél??? Tudod mikor fogja végig olvasni... Nem kellett volna ilyen sokat írnod...
2013. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos valószínűleg azért nem reagált, mert nem szeretne tőled többet. Az, hogy megnéz, valószínű a levél hatása, sajnos nekem is vannak ilyen ismerőseim, akik szánakozva néznek, kinevetnek egyes lányokat, csak mert azok túlságosan nyomulnak! :(
2013. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, mert úgy nézel ki ahogy. Sebaj a nagytöbbség ronda a világon, de az a párszázalék uralkodik akik viszont "szépek"...
2013. jan. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudod, nem túl jó egy ismerkedést úgy indítani, hogy másfél oldalas szerelmes levelet írsz neki...
2013. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
azta, ha még soha nem is beszéltetek mit tudtál másfél oldalban leírni?!
2013. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!