Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy akárhányszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akárhányszor próbálok (tavaly óta) odamenni a sráchoz, és elkezdeni vele beszélgetni. De sose jön össze? Miért?

Figyelt kérdés
Észrevettem már azt, hogy én is tetszem neki (de nagyon), nekem is ő..és nem merek oda menni hozzá, pedig már próbáltam többször is.Ennyire tetszene?Hogy nem szeretném azt hogy valamilyen negatív benyomást keltsek magamról?Vagy mitől van ez?Vannak itt olyanok, akikkel ugyanez történik, ha igen, akkor írják már le, hogy vannak, ne higgyem azt, hogy ez is csak már velem történik meg.
2013. jan. 27. 18:37
 1/2 isshosenkin ***** válasza:

az a baj, hogy túl fiatal vagy..idővel elmúlik....


ha már az nem megy, hogy beszélgess vele, akkor mit akarsz???(járást, szerelmet..stb.)


Vedd kicsit komolyabban magad, meg a srácot is.

2013. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az alatt mit értesz h vegyem komolyabban a srácot, meg magamat?Én nem az a típus vagyok, aki röhörészik mindenre, hanem komolyan veszek dolgokat.De mégis ezen mit értesz?
2013. jan. 27. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!