Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy nem vagyok boldog. Ennek oka az, hogy az életemből hiányzik egy csomó minden, de főleg a szerelem. Az életem nagyrészét a munka teszi ki. Az egyik barátnőmmel, ha találkozok mindig valaki más pasit említ, hogy ennél aludt, vagy az az illető hívta randizni. Párhuzamba több pasi szeretne vele kapcsolatot kialakítani. Úgy forgatja a barátnőm a dolgokat, hogy eleinte flörtölget a pasikkal, meghívatja magát egy italra, majd mikor a pasik szeretnének máskor is találkozni, akkor a legtöbbnek nemet mond, de valakiknek meg igent. Ő előtte legyeskednek a pasik, én meg egy pasit szeretnék hosszú távon, de nem jön össze. Nincs szó féltékenységről, csak nem tudom mit tehetnék, hogy nekem is udvaroljon egy helyes pasi. Mit tegyek, hogy forduljon a kocka?
2013. jan. 27. 20:48
 1/8 Cicuskaaa123 ***** válasza:
Mondjuk menj a barátnőddel pasizni, bulizni?:)
2013. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Volt már rá példa. Olyan srácok jöttek oda, akikel nem akartam táncolni. Őt meg olyanok kérték fel, akik tiszta úri ember módján viselkedtek.
2013. jan. 27. 21:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem elsősorban bulikban kellene ismerkedned. Akármennyi munkád is van, valamikor nyilván tudnál időt szakítani valamilyen közösségi tevékenységre, ahol fiúkkal is tudnál ismerkedni - nem mellesleg normális módon, nem csak tánci-tánci szinten. Neked is nyitottnak kell lenned, nem fog becsengetni hozzád a szőke herceg, főleg ha azt se tudja, hogy a világon vagy. Másrészt meg nem tudom, számodra ki/mi a helyes, de vedd észre az átlagosabb srácokat is, akik lehet, hogy ott áhítoznak rád, de te esetleg figyelemre se méltatod őket.
2013. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, hogy nem fog felcsengetni hozzám a hercegem. Viszont nekem nincs sok elvárásom a pasikkal szemben, de eddig csak olyanok szeretek engem, akiknek nemet kellett mondanom.
2013. jan. 27. 21:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd jobban néz ki, mint te, akkor nem vele kéne menni pasizni.
2013. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá, keress valami közösséget, ahová el tudsz járni. Meg az is lehet, hogy valamiért nem a megfelelő embereket vonzod magadhoz. Nekem valami azt súgja, hogy a munka egyfajta menekvés is számodra a valóság elől, bár lehet, hogy tévedek.
2013. jan. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jól gondolod. Azért, mert szinte a munkára összpontosítok, mert ezzel próbálom elterelni a figyelmem arról, ami hiányzik az életemből.
2013. jan. 27. 21:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor viszont valószínűleg te is tudod, hogy ez nem megoldás. Saját magadat zárod "ketrecbe", és egyáltalán nem segítesz a problémádon, inkább csak tetézed azt. Látszólag jó, mert addig se gondolsz a dolgaidra, ugyanakkor meg csak pótcselekvés, mert nem jutsz előrébb. Venned kellene a bátorságot, és egy határozott lépéssel elindulni előre.
2013. jan. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!