Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sztriptíz a barátomnak valenti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztriptíz a barátomnak valentin napra. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy valentin nap alkalmából, ha hazajön franciaországból (ott dolgozik) meglepem a párom egy vacsorával és utána vagy nézünk valami romantikus filmet, vagy táncolok neki. Már többször eszembe jutott,csak nincs hozzá elég önbizalmam. Igazából az alakommal nem vagyok megelégedve,pedig nem sok felesleg van rajtam, mégis feszélyez!


[link]


Kb olyan alakom van mint a bal oldalinak, szóval nem egy "sztriptíz alkat"-tal rendelkezem és úgy érzem, hogy mivel nincs tökéletes alakom én nem is próbálkozhatok ilyennel! :-/

Tudom,hogy így tetszem neki, de akkor is erre fogok gondolni! És hogy álljak neki? Sosem csináltam ilyet, bár lehet menne,ha belejönnék. Esetleg innék 1-2 pohár pezsgőt előtte. Ez nem ciki? Attól is félek,hogy bénán csinálnám, vagy el nevetném magam!! El lehet ezt rontani??


2013. jan. 28. 00:03
 1/8 A kérdező kommentje:
2013. jan. 28. 00:05
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. jan. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha elvicceled, talán csak úgy rontanád el. De nem gond, ha nevetsz, vagy mosolyogsz közben.


Lenge mozdulatok, szépen lassan, ritmusra, semmi nehéz nincs benne. Esetleg nézz meg pár videót egy-két csábító mozdulatért.

2013. jan. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azta! hát én így nem tudom elrontani, mert nincs rúd :D :D
2013. jan. 28. 00:09
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Inkább bérelj fel egy profit.
2013. jan. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

figyu ez vagy érzésből jön vagy sehogy! (: szerintem ha megfordult a fejedben, akkor simán menne neked (; én sose merném bevállalni, nem tudom én tuti zavarban lennék! de az alakoddal meg semmi gond! látta már a barátod mindenhogyan és a fiúk nem a hibákat keresik, hanem csak a szépet látják érted? (:

azt, hogy neked mi nem tetszik magadon, talán ő soha észre sem veszi.. szóval, ne agyalj rajta. aznap ha olyanod lesz láss neki, úgyse kéne sokáig csinálnod szerintem ugrana rád (; ..

hajrá!

19/L

2013. jan. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én is gondoltam a "profira" lehet, hogy nekem is tetszene. :-)de nem tudom, mit szólna a család, ha itt riszálná magát valaki a nappaliban. és olyat tud nézni bárhol. viszont lehet, hogy jobban örülne! :-(
2013. jan. 28. 00:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már mindenképp sztriptíz, akkor te csináld, ne más. :) A barátod tuti értékelni fogja! :)
2013. jan. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!