Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez perverz dolog?

Figyelt kérdés

Van egy régi ismerősöm (lány) facebookon, egyszer randiztunk is, de furán sikerült, nem mondanám, hogy rosszul. Egyre többet beszélgettünk utána a facebookon, egyszer mondtam, hogy egy lány képet kért a péniszemről, erre rögtön írta, hogy oda is mehet az a kép. Én simán elküldtem neki. Utána persze lelkiismeretfurdalásom volt, meg minden de azt írta ne legyen "nagyon szexi farkad van" viszont :D azóta kicsit bedurvult a helyzet, és ha poénból megkérdezem valamire, hogy a farkam is legyen benne meg minden néha beleteszem :D


Ez elég beteg dolog amúgy általában ezen kívül tök normálisan beszélünk és fogunk még találkozni is.


2013. jan. 28. 14:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyszer ő is küldött egy melltartós képet de többre nem tudom rávenni, meg meg akarta nézni ahogy kiv.rem egyedül webcamon.
2013. jan. 28. 14:12
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez nem egy életre szóló kapcsolat kezdete, de azért fektesd meg párszor, ha ár így alakult!
2013. jan. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Amúgy meg élőben kéne tolni tudom, de csak úgy érdekel mi van ezzel. Nagyon beteg, vagy a két féltől függ mi fér bele?
2013. jan. 28. 14:14
 4/11 anonim ***** válasza:
és mégis hány évesek vagytok?
2013. jan. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
20 körül
2013. jan. 28. 14:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Irànyisd àt hozzàm
2013. jan. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy a kis csajjal chatelsz? Nem a nagypapája van a dologban?
2013. jan. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen, vele :D
2013. jan. 28. 14:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérjed meg hogy most a lányba tehesd a farkad, és úgy már több értelme van ennek: "hogy a farkam is legyen benne meg minden néha beleteszem :D"
2013. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ettől a lánytól ne várj komoly kapcsolatot, de jó numera lehet belőle. :D
2013. jan. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!