Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem megváltoztatta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem megváltoztatta a Facebook jelszavamat. (Bővebben lent. ) Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Tudta a régi jelszavam, és most nem tudok belépni, mert megváltoztatta a jelszavam. Fogalmam sincs miért, elég viharos volt a szaktásunk. A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnék belépni. Az e-mailemre kikértem a jelszómódosító linket, de nem lehet csak úgy belépi, ha egy új jelszót adok meg. Viszont nem akarom, hogy megtudja, hogy tudom, kicsit "játszani" akarok még vele, bizonyos okokból. Csak szimplán be akarok lépni azzal a jelszóval, amit ő is tud. Erre van valami mód?

18L



2013. jan. 28. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Persze, jelszóvisszafejtő programot alkalmazva gyerekjáték a dolog. De ilyen programhoz nem egyszerű hozzájutni. Szóval ne játssz, hanem változtasd meg a jelszavad. Amúgy is mit tudnál te "játszani" a saját profilodon az ő kárára??
2013. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mind a ketten megéritek a pénzeteket. Semmi teendő nincs, b@sszatok ki egymással továbbra is! Nehogy véletlenül kibéküljetek, nehogy...
2013. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Gratulálok, a nyolc éves öcsém szerintem visítva röhögne a gyerekes kis játékaikon. Igazán meglepő, hogy nem működött a kapcsolat...:D
2013. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát,ha feltöröd,de nem értem,miért akarsz játszani vele,ha az exed...nem inkább az ő profilját akarod feltörni?gyanús... :D
2013. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Verd ki belőle és legközelebb ne add meg senkinek sem...

Amúgy a Te e-mail címedre regisztráltál, bejelentkezni próbálsz és miután nem sikerül, az e-mail címedre kérsz jelszóváltoztatást és szépen megváltoztatod az e-mailed jelszavát és a facebookos jelszavadat. Ennyi nagyjából a feladat.

2013. jan. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem. Az én nevemben dumál a haverjaimmal, így próbál nyomozni utánam. Szegény annyira ostoba, hogy nem gondolt arra, hogy úgyis rájövök. Ezért szeretnék úgy belépni, hogy ő ne tudjon róla. Hagy folytassa tovább a hülyeségét még egy ideig, viszont nekem is fontos lenne, hogy belépjek, mert beszélnék pár emberrel. Hülye és pisis sztori, tudom, na.
2013. jan. 28. 15:12
 7/12 anonim ***** válasza:

Azt azért megnézném, aki csak úgy feltör egy facebook jelszót... Ilyen csak a filmekben van, hogy leül a csávó a laptoppal aztán 10 perc alatt betör a pentagon adatbázisába...


Annyit tehetsz, hogy megváltoztatod a jelszavad. És ennyi.

2013. jan. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nem 10 perc hozzá.ha nem ismered az illetőt,lehet akár 2 hét is,de inkább pár nap,ha ismered,még program meg ilyesmik sem kellenek hozzá
2013. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Na mert ha ismersz akkor mi van? Aki a nevét meg a születési dátumát adja meg jelszónak az alapból hülye, aki meg azt, hogy k4pdb34f4s70m azt az életbe nem töröd fel.
2013. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha saját gépjéről lép be akkor küldj neki egy vírust ami által kiszolgál neked minden infot vele együtt a facebook jelszót. Ha sajátgépedről is belépett már akkor olyan program kell ami feltöri a jelszót. Mivel a gépeden bepöttyögte a szép jelszót a géped tárolta ezért egy olyan program előszedi, de másképp nem. Interneten keresztül meg vírus küldés. Többet nem tudok segíteni neked.
2013. jan. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!