Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nektek milyen pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyarimikulas kérdése:

Csajok nektek milyen pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Hajviselet meg cuccokra gondoltam és LEGYSZIVES a rockos/metalos ökörségekkel kíméljetek meg,koszi :')
2013. jan. 28. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Rovid, apolt haj, laza, pasis cuccok (polo, farmer, igenyes sportos utcai cipo).
2013. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Barna haj, barna szem, laza, ne legyen túl páwa :D

Nem kell tökéletes testének lennie, de ne follyon el

2013. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

H nekem milyen pasi jön be ?


Egyszerű a válasz: a párom :D

2013. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
A cuccai nem érdekelnek, bár az ingeket bírom. (És nekem bejönnek a rockerek:D) Ha meg haj, akkor a természetes vörös, középhosszú, hullámos hajtól olvadok :$
2013. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Normális,nem lepukkant stílus. Legyen átlagos,kerülje a rózsaszín illetve a lányos színeket,fazonokat. Sötét nadrág,ami jó méretű és nem ósdi,plusz normális cipő.Lehet szép bőrcipő,vagy kicsit maibb stílusú sportcipő,tornacipő.Így télen pedig stílusosabb bakancs.

Rövid,dús,tüsi haj,szép mosoly(ápolt fogsor),180-185cm magas legyen.

Legyen férfias.Ne legyen égő vele az utcán menni,szóval öltözködjön rendesen.

2013. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

stílusba: visual kei, oshare kei :$$

és ha szabad kérdeznem mióta ökörség?-.-

2013. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nyarimikulas: Én rock/metál vonalon mozgok, de nem visítok mert nem tudok (mély a hangom) :P, nem aggatok magamra tonna cuccot, többnyire normálisan öltözöm, a hajam meg lehet, hogy ápoltabb mint a tiéd. :D Ehhez mit szólsz?
2013. jan. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

attól még hogy te nem vagy rocker nem kell ilyeneket írni.

így fejezik ki magukat , mert ez egy élet érzés ;)

amúgy nem vágom az ilyen kérdéseket..most felméred kinek mi tetszik? oke. és utána mit csinálsz?..

2013. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
19:56 tudod kit érdekel a hajad és hogy nem tudsz visítani(hala Istennek)az lehet hogy ápoltabb mert én inkább a testemre adok nem mint ezek a ******* hogy ne mondjak csúnyát a 2m-es hajukra...De ha na,ahogy mondjak ízlések és pofonok... és nem csinálok semmit csak egyrészt unalomból teszek fel ilyen kérdéseket(ez az első) és a második reszt inkább hagyjuk...
2013. jan. 29. 15:52
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
vicc ahogy a rockerek oltozkodnek, hanyinger.
2013. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!