Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-18 éves csajok! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-18 éves csajok! Nektek melyik hajstílus jön be a 14-18 éves fiúkon?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

[link]



2013. jan. 28. 21:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
9# pacsi :D
2013. jan. 29. 14:07
 12/14 anonim válasza:
Szerintem más áll jól :) így nem nagyon lehet megmondani embertől függ ;)
2013. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy csak álljon neki jól.

Amúgy nem tetszenek az eddig linkelt hajak. Kerestem olyanokat, amik tetszenek (persze ha neked nem áll jól az amúgy sok lánynak tetszô haj, akkor ne erôltesd, úgyse fog jól állni):


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. jan. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Inkább az elsőre szavaznék, de olyan legyen, amit nem kell reggel beállítgatni, meg ne legyen az, hogy nem túrhatok bele, mert akkor nem fog úgy állni, ahogy ő szereti stb. Szóval valami egyszerűt és praktikusat ilyesmi stílusban. :)

16/L

2013. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!