Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy lány nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány nagyon mosolyogna rátok az utcán, oda mernétek menni hozzá?

Figyelt kérdés
Tehát egyértelmű lenne, hogy bejöttök neki. Csak kíváncsi vagyok mert szerintem sok fiú még így se merne odamenni egy lányhoz..
2013. jan. 29. 00:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Azt hinném, hogy másra vigyorog, vagy csak megnyerte a lottót.
2013. jan. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

de ne hidd azt!

vegyük úgy, hogy teljesen egyértelmű, hogy bejössz neki és te tudsz is róla! na, így odamennél hozzá?

2013. jan. 29. 00:29
 13/19 anonim ***** válasza:
Persze. Ha teljesen egyértelmű, akkor simán.
2013. jan. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem. Azt hinném, hogy mögöttem van valaki akire mosolyog, vagy azt, hogy csak meg akarna szivatni mindenki előtt.
2013. jan. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"vegyük úgy, hogy teljesen egyértelmű, hogy bejössz neki és te tudsz is róla!"


Ez eléggé életszerűtlen. Akinek nincs szerencséje (se adottságai) azzal akármelyik verzió megtörténhet, de ez pont nem! :)

2013. jan. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Dehogy is, nem vesztem meg. Egyrészt lehet,hogy direkt ezzel szórakozik, egy kígyó gané aki szereti húzni a férfiak agyát, aztán jól elküld mindenkit a halálba. Erre nincs szükség. Nem kell. Lehet,hogy csak valamiért kiröhögne, bár ez nem szokott valószínű lenni esetemben, inkább befosnak, de szóval akkor se lenne szimpatikus. Akkor meg azért kerülném, hogy ne a mentő vigye máshova.

Szóval akárhogy is, az ilyen vigyori majmok erősen a kihagyni való kategoria. Ha akar valamit,akkor közölje emberi nyelven, vagy húzzon a fenébe.

Csak ennyiről van szó. Ne vigyorásszon, az élet nem a Gálvölgyi show csesszemeg.

2013. jan. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hu te jó ég, nagyon félreértettetek... én csak egy kedves kis mosolyra gondoltam amivel a lány mutathatja, hogy tetszik neki a srác... de ezek szerint felesleges az utcán rámosolyognom a számomra szimpatikus srácokra, úgyis csak "támadásnak" veszitek...
2013. jan. 29. 01:12
 18/19 anonim ***** válasza:
Sőt el is szaladnak előled.:D Nyugi kérdező a normálisabbja veszi a lapot azonnal!
2013. jan. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem mosolyogj ra nyugodtan, ram is szoktan sokszor de nem nagyon merek odamenni, de majd legkozelebb erot veszek magamon :)
2013. jan. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!