Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit szólnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok?

Figyelt kérdés
van egy lány akinek tetszem és ez nagy téma most az osztályban de én csak barátként tekintek rá és fogadtam egyik barátommal hogy megcsókolom egyik délután. ti haragudnátok ha kiderülne hogy csak fogadásból csókoltalak meg? vagy el se mondjam?
2013. jan. 29. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát fiú vagyok, de ez gec*ség.
2013. jan. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl korrekt húzás játszani másokkal.
2013. jan. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Így megy ez már általános elsőben?
2013. jan. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Na mit gondolsz, idióta? Te mit szólnál, ha valaki ezt tenné veled?
2013. jan. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
szerint nem lenne jó ötlet ha akárhonnan is megtudná,vagy esetleg szórakozásnak találná a lány.És ha meg is csókolnád azt hinné h tényleg bejön neked...sztem
2013. jan. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha velem tenne valaki ilyet, akkor tökön rúgnám.
2013. jan. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Gondold el. Odamegy hozzád egy kedves osztálytársad, aki még szimpatikus is. Megcsókol gyengéden, talán életed első csókja. Másnap mész a suliba és közli veled, vagy esetleg a suli előtt várakozó vihogó lánycsorda, hogy ő csak puszta fogadásból csókolt meg.


Na tetszene? Még arra sem vagy méltó, hogy valaki komolyan szeressen. Kb ennyi üzenete a tetteidnek.

2013. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Gondolom ezen helyesírás óra közben gondolkoztál ...
2013. jan. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hajlamos lennék a csókhoz több jelentést párosítani, mint amit valójában jelent, így valószínűleg megütne a dolog, ha kiderülne, hogy fogadás volt csak.
2013. jan. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valószínûleg lelkileg összetörnék. Az önbizambam, amit nagyon nehezen találtam meg újra elveszne. Nem szeretnék iskolába járni és undorodnék a fiúktól. Téged nagyon megutálnálak és minden nap sírnék. Pedig utálok sírni.

Röviden ennyi.

16/L

2013. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!