Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SMS facebook helyett. Ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SMS facebook helyett. Ezt vehetem jó jelnek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik nekem. Nem tudom hányadán állok vele,lesz-e ebből valami. Facebookon szokott írogatni de ma SMS-t küldött. (Hogy honnan tudja a számom az egy hosszú történet,nem ő kérte el.) Még sose küldött smst. Én valahogy úgy éreztem, hogy az SMS az már egy kicsit magasabb szint, mint face, pl. mert pénzbe kerül. Ugyanakkor a barátaim lehűtötték lelkesedésemet, mondván, hogy a fiú elég jó anyagi helyzetben van, egy SMS nem vágja földhöz ,neki ez nem különbség. Szerintetek?
2013. jan. 29. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Abszolút jobb jel. Küldj neki te is egyet lefekvés előtt.
2013. jan. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

az internet szerinted ingyen van? nemtudom, de nekünk minden hónapban jön számla..

különben meg mit írt? :D

2013. jan. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Húha akkor talán posta galambot is bevet mert futja rá. Nyelvét meg nem koptatja úgyse az luxus.
2013. jan. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ahhoz hatalmas anyagi helyzet kell, hogy SMS-t küldjünk annak, akit szeretünk. Az a 40 Ft nem vágja földhöz.:) Ha majd felhív vagy személyesen beszéltek és tetszetek egymásnak, akkor lehet örülni.
2013. jan. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Veheted jó jelnek, hogy nem 2 zsemlét vett, hanem egy SMS-t küldött! :D:D
2013. jan. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A net sincs ingyen, de ott nem üzenetenként számláznak, ha egész hónapban meg sem nyitod böngészőt, akkor is ugyanannyit kell fizetni, mintha állandóan a neten lógnál. Amúgy azt írta, hogy nagyon sajnálja, hogy eddig nem jelentkezett (1 hete nem írt), de nagyon sok dolga volt és nagyon és megkérdezte, hogy vagyok.
2013. jan. 29. 18:15
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem csak a pénz miatt gondolom ezt. Egyszerűen egy SMS t jobbnak érzek, mint egy facebook üzenetet. Ugyanakkor tényleg az lenne a biztos siker jele, ha hívna.
2013. jan. 29. 18:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja akkor viszont ez a kérdés már megjelent itt egyszer csak más formában.
2013. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy fokkal személyesebb a dolog így,mint neten. Mindenképpen pozitív jel.
2013. jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet hogy jó jel. Ha találkozni akar, az meg mégjobb lenne :)
2013. jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!