Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? :/

Figyelt kérdés
én is úgy gondoltam, hogy fiú és lány között létezik barátság anélkül, hogy az egyik fél is többet érezne puszta barátságnál...de hát velem az történt hogy én többet érzek az egyik fiú barátom iránt mint barátság...úgy gondoltam hogy ő is többet érez irántam, hiszen figyeltem amikor együtt töltöttük az időnket akkor úgy viselkedett mintha együtt járnánk, ahogy többet voltunk együtt én egyre jobban gyanakodtam arra hogy talán ugy is van ahogyan én gondoltam hogy talán bejövök neki, hiszen néha átölelt, puszi adott az arcomra, bókolt, kedves volt velem nagyon...és amikor rákérdeztem hogy szeret-e akkor ő azt mondta hogy : hogy én jobbat érdemlek mint ő .... segítsetek, akkor miért tette mindezt, én már nemtudom hogy mit higgyek, hogy komolyan mondta vagy csak leakart rázni(?)....fiuk,lányok veletek történt hasonló helyzet?
2013. jan. 30. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha pasi mondta neked azt, hogy "jobat érdemelsz" az egyértelműen lerázás.


Ha ezt egy nő mondja neked, az teljesen mást jelent.

2013. jan. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert mondá az Úr, gyermekeim kiket teremtettem, s nem testvéretek, tik lenni nő és férfi kik nem lenni barátok ha pajzán gondolat jön reátok.
2013. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*jobbat
2013. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tök egyszerű.. valami miatt nem mer komolyabb kapcsolatba lépni veled. Lehet, hogy pici a farka szégyelli vagy valami ilyesmi. Vagy lehet, hogy egyszerűen csak fél valami miatt egy komoly kapcsoalttól.


Ha így bánik veled, akkor biztos nem akar lerázni. Tudnék mesélni, de nem akarok itt...


23/F

2013. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!