Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti elhagynátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti elhagynátok egy lányt csak azért, mert kicsik a mellei és ti nagyobb mellű lányt szeretnétek?

Figyelt kérdés
Mellpalsztikától most tekintsünk el.
2013. jan. 30. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem...
2013. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Rainbowinthedark ***** válasza:
Nope.Soha nem tennék ilyet
2013. jan. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A kérdést azért tettem fel, mert rengeteg nő elégedetlen a melleivel és azt gondolják, hogy emiatt a kapcsolatuk is zátonyra futhat, mert a párja sem elégedett vele.
2013. jan. 30. 19:35
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretném, akkor nyilván. De a szeretet nem a mellméret függvénye, in my humble opinion.
2013. jan. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Viszont, ha plasztikáztatni akarna, akkor igen.
2013. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sosem tennék ilyet
2013. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha már összejöttem vele ,mert megtetszett valamiért és szeretem,ez miatt biztos,hogy nem hagynám el,bár én nem jönnék össze nagyon kis mellű csajokkal,számomra a mell nagyon is fontos.
2013. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha már járnék vele, akkor ez miatt tuti nem, de nagyon de nagyon megkell fognia, hogy egyáltalán összejöjjek vele.
2013. jan. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem kicsi mellem van (75B) és világ életemben szívattak vele, így teljesen nem zavar az egész. Van hogy képes vagyok saját magamat beoltani ezzel.

(Fiúk között vagyok nagy rész így rengeteg az idióta poén és oltás)

Van párom és hát van hogy spontán beoltom magam amikor megjegyzi milyen szép a mellem vagy hogy igen is van... Na én erre mindig megjegyzem hogy nem tudom miről beszél stb... És ez kifejezetten sérti. Egyszer meg is kérdeztem örülne ha nagyobb lenne-e. És azt válaszolta hogy nem tudja miről beszélek, pont jó. És ő sosem mondta hogy tetszene nekik a nagy mellek... Szóval kinek mi jön be alapon.

De hát a párom nem elsősorban a testemért szeret. (Bár nem mondom hogy ronda lennék. Átlagosan "szép" és vékony...)

UI: bocs a kisregényért csak ki akartam fejteni hogy lásd nem - csak - ez számít!

2013. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem. Mi nem vagyunk olyan felszínesek, mint ti.
2013. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!