Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet ez szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy már több fiúval is előfordult, hogy sokat szemeztünk, ha láttuk egymást, valahogy mindig az "egymás szemébe bámulunk" résznél kötöttünk ki. De utána pedig egyikőjük sem kezdett el beszélgetni velem, vagy hasonló, pedig volt, hogy valamelyik a "nagymenő"-s bandához tartozott, akik simán odamennek akárkihez. Ez miért lehet? Én nagyon félénk vagyok, szóval soha nem mernék közeledni. Már többször éreztem, hogy na, neki biztos tetszek, de aztán mégsem...
2013. jan. 30. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A megoldás nagyon egyszerű: Beszélj vele. Ha másképp nem mersz legalább fb-n keresztül, ha bejössz neki, nem fog lekoptatni hanem beszélget veled stb,stb.. előbb utóbb (mármint ha bejössz neki) ő fog kezdeményezni.
2013. jan. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát mert tetszel nekik, ennyi :)
2013. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A nagymenők a legnagyobb lúzerek... :DDD
2013. jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!