Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, ismerkedtünk, aztán össze jöttünk. Bemutatkoztunk egymás barátainak, szülőknek, rokonoknak stb... Minden olyan jól ment addig, amíg fel nem bukkant az ex. Nekem azt mondta, hogy csak pár szót váltottak és utána nem találkoztak. De a lány azóta mindenhol, főleg a neten nyomul rá. Pl. fb-n minden bejegyzését, képét lájkolja, és olyanokat kommentelget, hogy Drágám, édesem, stb... Rákérdeztem a barátomnál mi ez az egész? Ő pedig röhögve mondta, ne féltékenykedjek. Írtam a lánynak, miért csinálja ezt. Ugyanezt írta. Van egy olyan érzésem, hogy van köztük valami. Most nem tudom mit tegyek. Már azon is gondolkodtam, hogy ez így nem mehet tovább, és ki kellene lépnem a kapcsolatból. Ti mit tennétek?
2013. jan. 31. 08:01
 1/5 anonim válasza:
Tiltasd le vele a csajt. Amennyiben nem hajlandó megtenni, vagy csak kiröhög, hogy ne féltékenykedj, akkor tuti vaj van a füle mögött. Ez esetben viszont hanyagolnám, tuti fiatal lány vagy, van még több 1000 férfi, akik között lehet találsz normálisabb kapcsolatra valót.
2013. jan. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre is kértem, és azt mondta, hogy nem fogja kitörölni, sem tiltani, erre megint csak röhögött. Meg mondta, hogy sajnálja a csajt. Mert hogy a csaj csak így tudja őt elfelejteni, hogy ha látja és beszélnek egymással a cseten. Bár szerintem így nem lehet. És azt sem értem, miért küldözget idézeteket és régi közös fotókat a barátom falára. Egyik sem akarja kitörölni a kérésemre, mert én nagyon megalázónak tartom.
2013. jan. 31. 08:36
 3/5 anonim ***** válasza:
elfelejteni csak úgy tudja, ha minden kapcsolatot megszakít vele. ha ezt nem teszi meg, akkor lehet hogy még számít valamire. nekem megfordulna a fejemben, hogy a srác talán tartaléknak tartja az ex-et, vagy ami még rosszabb, féltékennyé akarja tenni, és téged használ ki. ezt így nem lehet megállapítani és természetesen ne vedd készpénznek amit írtam, mert lehet hogy tévedek...
2013. jan. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt mondtam neki, de akkor is csak röhögött, amivel fel tud bosszantani. Most figyeltem fel rá, hogy a lány profilképén rajta van a barátom hátizsákja a háttérben. És a kép 2hete készült. Azt hiszem ez mindent elmond... És itt már felesleges is kérdőre vonnom.. :( Ha nem találkoznak. Akkor nem járna hozzá, mert ezek szerint azt teszi..
2013. jan. 31. 08:50
 5/5 anonim ***** válasza:
hát akkor ennyi. megvan a válasz a kérdésedre :(
2013. jan. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!