Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ronda fiúk, akiknek még sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fiúk, akiknek még sosem volt barátnője! Ha veletek szemezne egy szép csaj buszon, akkor mit gondolnátok, mernétek lépni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ideálisabb flört hely nincs is, mint a busz. Nem tartom magam rondának, de én buszon nem kezdenék el flörtölgetni...
2013. jan. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem :(
2013. jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem kezdenék azzal a lánnyal aki engem vonzónak lát. Csak hogy egy klasszikust torzítsak.
2013. jan. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem helyzetfüggő. Tömött buszon biztos, hogy nem. Egyrészről tuti nem hinnék a szerencsémnek, és mivel rajtam kívül a buszon még csomóan vannak, azt hinném, ez másnak szól. Másrészről nem biztos, hogy átvágnám magam a tömegen, azért, hogy egy lány esetleg nagy tömeg füle hallatán rondázzon le.

Viszont egy nem tömött buszon, ahol egyértelműen nekem szólna a szemezés, tuti, hogy lépnék. (Bár ezzel megint azt kockáztatnám, hogy lerondáz, de volt már ennél jóval keményebb esetem is.)

2013. jan. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

17:09

nekem is votl égö sztorim.

Ülök a buszon (kb 6 éve) látom egy visoznylag helyes 20 év körüli nő nagyon néz engem. Közben a fülemben szólt a zene csak azt láttma, hogy odajön és mosoylogva modn valamit. Mosolyogtam félreraktam az aktatáskámat és mutattam ,hogy üljön le nyugodtan. Erre tovább mosolyogott és mondott valamit. "na hallgassuk meg mit is mond" kivettem a fülembö la füllhallgatót:

...legyen szives felmutatni..."

na EZ volt a kinos. :D

2013. jan. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit kell felmutani?
2013. jan. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
de nem szeretek viccet magyarázni... a jegyeket
2013. jan. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

én nem tartom magam rondának, de oda nem mennék :D már rájöttem hogy ennek az odamenősdinek nincs jövője.

Max akkor ha kiéhezetten nyalogatná a száját vagy integetné, szinte már zászlókat lengetne akkor talán :)

f19

2013. jan. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 David82 ***** válasza:

Igen, mernék lépni. Odamennék, és leszólítanám. Egyébként flörtöltem én már nőkkel az aréna plázában úgy, hogy közben ott volt a barátjuk. A barátja háttal ült nekem, a csaj meg szemben velem, és úgy szemeztünk. Vicces volt, egy biztos.


Utolsó hozzászóló: Na, azt várhatod, hogy kiéhezetten nyalogassa a szája szélét, mert ilyet normális nő nem fog csinálni, főleg egy közlekedési eszközön nem.

2013. ápr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!