Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar megcsókolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar megcsókolni?

Figyelt kérdés
Találkozni fogok egy sráccal, de csak barátok vagyunk, ő nyíltan megmondta, hogy nem akar kapcsolatot... na de akkor minek akar megcsókolni? Ne akarjon, ha nem akar kapcsolatot... Ja és onnan tudom, hogy meg akar csókolni, hogy megkérdezte, hogy megcsókolhat-e.
2013. jan. 31. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

:D


Ne engedd és kész.

2013. jan. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Küldd el a fenébe, csókolgassa a k*rváit otthon!
2013. jan. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 canadafan ***** válasza:
100%
Segítek..ez azt jelenti, hogy szexet akar, de kapcsolatot nem. Ugye érted..?
2013. jan. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy nekem is tetszik ő. De kapcsolatot én se akarnék tőle, de mondjuk szexet se.. :D
2013. jan. 31. 19:32
 5/13 anonim ***** válasza:
Tudod mi az a barátság extrákkal? lehet h arra játszik! ha akarod, gondolkozz el rajta, ha nem, akkor továbbra se engedd!:)
2013. jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 canadafan ***** válasza:
Akkor mit akarnál tőle?:D
2013. jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

és ha a csókot kívánom de többet nem?

lehet, hogy ő is így áll hozzá? csak próbálom megfejteni...

2013. jan. 31. 19:35
 8/13 canadafan ***** válasza:
6-os vagyok. Mivel pasiból van nagyon kétlem, hogy így áll hozzá:)) De ha ki akarod vele próbálni a csókolózást azt nyilván megteheted. De figyelmeztetlek, hogyha ne adj isten jó lesz akkor könnyen belebonyolódhatsz. Azt te érzed, hogy mennyire áll fenn a veszélyes, hogy érzelmileg hirtelen belezuhanj..hm?
2013. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
tudom, pont ettől félek, hogy mit éreznék csók után... csak az a baj, hogy kíváncsi vagyok, hogy milyen vele..
2013. jan. 31. 19:48
 10/13 canadafan ***** válasza:
6-os vagyok. Figyelj..veszélyes vízen evezel.. Ez úgy szokott történni, hogy jó tetszik csókolózzunk és ha jó neked akkor te már benne vagy egy olyan helyzetben amiben többet (kapcsolatot) fogsz akarni..de nem leszel olyan pozícióban valószínűleg, mivel a srác nem véletlen deklarálta előre, hogy ő nem akar.. Azt nem mondom, hogy nem gondolhatja meg magát, mivel nem ismerem a srácot és a helyzetet, de sztem kicsi az esélye ha így előre beközölte ezt. Egyben azt is tudom, hogy mit sem ér a szavam majd az ösztöneid döntenek..mert ilyenek vagyunk, kíváncsiak és keressük az izgalmakat:)) De azért próbálj meg mérlegelni, ez a tanácsom :-) Nem muszáj pont vele..lehet olyannal is akivel nem kerülsz csapdába.
2013. jan. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!