Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai "nők" miért nem tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai "nők" miért nem tudnak háztartást vezetni és sokuknak miért nincs normális mellmérete? Komolyan olyanok mint a fiúk.

Figyelt kérdés
Ezt linkeltem az egyik topicból. Van igazság benne...
2013. febr. 1. 07:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

haha, akkor már is itt vagyok én potenciális ellenpéldának;)

L

2013. febr. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
Mert fogyóznak és szegényeknek elfogy a mellük.:( Aki jót akar az az átlagos testalkatú lányokat keresi tartós kapcsolat céljából, a kissé visszafogottabbakat. Ők még értenek a háztartás vezetéséhez, sütni, főzni is szeretnek, ezért a teltebb alak.:)
2013. febr. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy kép Marilyn Monroe-ról, minden idők legszexisebb nőjéről:


[link]


neki normális a mellmérete?

Nem. De akkor ez nem is számított kicsinek, mert nem volt még szilikon.

Hidd el:rengeteg lány van, aki a gimis ballagásra cicit kap ajándékba, elmegy fősulira, és senki meg sem tudja, mert nem feltűnően óriáscicit kérnek.

Szóval a mai nőknek normális a mellméretük, csak a szépségideál változott, és a női test nem minden esetben tud hozzáidomulni.

2013. febr. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
25%

"minden idők legszexisebb nőjéről"


Minden csak nem szexi, szerintem csúnya. Nem tudom, hogy mért lenne minden idők legszexisebb nője.:)

2013. febr. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetsz vmi nagy igenyu, ha csak a mell merete szamit egy nonel.

Kicsi nagyon a mellem, de nagyon noies az alakom. Senki nem vonta meg ezt ketsegbe.

28N

2013. febr. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

4-es

tekintve, hogy a nevével olyan találatok jönnek ki, hogy:

The ultimate sex symbol

Hollywood's leading sex symbol

The best sex symbol

Tudod ez már egy eldöntött dolog, ő így írta be magát a történelembe, a te véleményed nélkül is az. :)

2013. febr. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít normálisnak? Nekem is kis melleim vannak, arányos a testalkatom, csinos és nőies vagyok. Senkinek nem volt panasza sem a melleimre, sem arra hogyan "vezetem a háztartást". Itt azért hozzá fűzném, hogy az otthon látott példa sokat vet a latba. Amit láttam, azt követem. Ha anyám egész nap a lábát lógatta volna, akkor most minden bizonnyal én se lennék különb nála. De nem értem miért hasonlítgatod a mellméretet a háztartás vezetéséhez? Úgy gondolod, ha pl. valakinek nagyobb mellei vannak, jobban főz? Hm?
2013. febr. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos a pasik meg hisztisek es kicsi a f.rkuk :(
2013. febr. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Régen is ugyanennyi kismellű nő volt, csak akkor a teltebbeket részesítették előnyben, mert azok voltak a gazdagok=jól tápláltak.Én mondjuk hiába eszek annyit mint két ló nem tudok meghízni. De szerencsére rajtad kívül elég kevés férfinek probléma ez. Háztartást vezetni meg csak az elkényesztetett anyuci kislányai nem tudnak, akik még 30 évesen is otthon meresztik a seggüket.
2013. febr. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%

normális mellmérete? hogy te mekkora egy gyökér vagy!!! akkor te biztosan így nézel ki: [link]


örülök, hogy nincs nagy mellem,legalább ki tudom szűrni az ilyen idiótákat!!

2013. febr. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!