Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mit gondoltok a kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit gondoltok a kövér lányokról? Nálad szóba jöhet egy dagi csaj mint társ?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Szóba, de hátrányból indul. Azért számít a külső. Persze ha azon kívül minden 100%-os, akkor mindeképp jöhet.
2009. szept. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Simán!

Sokkal vonzóbbak, mint a ropi alkatúak.

2009. szept. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nem jönnek be a kövér lányok.
2009. szept. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
nekem a vékonyak tetszenek
2009. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
na és most mit értünk kövér alatt? mert egy 100kiloslány valóban kövér de most már egy 60kilosra is azt mondják mivel nem 40kg mint a modellek.nekem a kövérlányok nem tetszenek sem a vékonyak pont közte az átlagos testalkatuak 5-6kg ide oda az meg nem oszt nem szoroz
2009. szept. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
15:45 - na le lettünk pontozva, mert nem jönnek be a kövér csajok.... röhej :D
2009. szept. 4. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Én ugyan csaj vagyok, de észrevettem, hogy amikor a 160cm-emhez 60 kilós voltam, akkor sokkal többször megnéztek, mint így 73 kilósan (persze már túl vagyok egy szülésen, és férjem van, de azért rosszul esik.)

Javaslatom, próbálj meg kicsit sportolni, többet mozogni és ha arányosan leszel kövér, tehát homokóra alkatú leszel, akkor is lehet sok esélyed a srácoknál, bár elsősorban a 30-as korosztály nézi meg a kicsit ducibbakat is.

Kérdésedre válaszolva: sok sovány srácnak van duci barátnője, mert nemcsak a súly számít, hanem az összkép is. 27L

2009. szept. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
igen. már négy éve 150kg körül lehet most a csaj (160cm). én meg 70 kiló vagyok. 29 éves pasi.
2009. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!