Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Miért szőrtelenítitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért szőrtelenítitek magatokat, ha a nők a szőrös pasikra buknak?

Figyelt kérdés

Természetesen nem Csubakkának kell kinézni, lehet igényesen karbantartani a területeket, de abszolút nem értem, hogy a férfiak mégis mi alapján mesélik be maguknak, hogy a nők a csupasz csigákra buknak. Hónaljborotválás, mellkasgyanta, hasgyanta - minek?

A szőr másodlagos férfi nemi jelleg... teljesen természetes.


Hozzáteszem, mindenkinek lehet persze egyedi ízlése, de végigkérdeztem rengeteg barátnőmet, ugyanez a véleményük.E Itt GYK-n is naponta vannak kérdések erről, a nők ott is rendszeresen leírják, hogy szőrösen szeretik a pasikat.


Akkor miért? :)


2013. febr. 2. 15:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%

Azért mert van olyan nő aki nem a szőrös pasikra bukik (például Jómagam;)) És mellesleg , sokkal higiénikusabb és kényelmesebb.

21L

2013. febr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
van olyan lány akinek nem a szőrös pasik tetszenek
2013. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%
szerintem egy pasi igen is szőrtelenítsen a zacsija legyen sima mivel a számmal is hozzá érek meg a látvány is gusztustalan ha valakinek szőrös felette meg elég rövidre nyírni , voltam olyan pasival is aki szőrteleníti a hónalját és most olyan van aki nem de az sem mindegy milyen alapból a szőröd ha fekete és dús akkor a hónaljáról is szedje le a test többi részén meg szerintem nem kell ha csak nem borzasztóan szőrös.
2013. febr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 legly ***** válasza:

az 1. és 2. hsz-nak igaza van


Üdvözlettel

Legly

2013. febr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
A szőrös hónalj szerintem igénytelen. A mellkas és has szőrzet se igazán tetszik,de az még elmegy.
2013. febr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én csak a hónaljamat és nemi szervemet. Azért mert nekem így higiénikus, kényelmes, így érzem jól magam! Nem egy nőnek, csak magamnak. Aztán van akinek tetszik, van akinek nem...

38F.

2013. febr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én csak a hónaljam borotválom és a nemi szervem környékét, teljesen csupaszra. Egy, mert sokkal kényelmesebb, kettő, mert higiénikusabb és három, teszek rá, hogy némelyik nő a Csubakkát részesíti előnyben. Nekem így a jó. Nekem sem tetszene, ha egy nő szőrös lenne odalent meg a hónalján. :)


F25

2013. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor javítom: a nők többsége. És nyilván, hogy erre a kérdésre azok kapják fel a fejük, akik csupaszon szeretik, de:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__39..



http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__38..


Csak hirtelen rákerestem két topikra, a válaszadók 90%-a szerint a férfi szőrös. Minden topiknál ugyanezt látom.

2013. febr. 2. 15:46
 9/16 anonim ***** válasza:
Honnan veszitek, hogy a szőrtelen a higiénikus? Én is kordába tartom a szőreimet, de az ember is a szőrén keresztül izzad. Igaz, hogy kellemetlen szaga van, de ezzel szabályozza a szervezet a hőháztartását, meg a méreganyagok egy része is az izzadtságon keresztül távozik. Maradjunk annál, hogy esztétikusabb.
2013. febr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Talán mert így érzik jól magukat.
2013. febr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!