Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegség egyenlő őszinteség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegség egyenlő őszinteség? ("meleges" téma)

Figyelt kérdés

Tegnap este pár baráttal és barátnővel voltunk bulizni, de előtte felmentünk egyikőjükhöz (legyen "H") alkoholizálni, ahol ott volt "R" is, a fiú, aki tetszik nekem, és a lánybarátaink. "R" számomra plátói szerelem, mivel van barátnője már lassan 2 és fél éve, tehát nyilván heteró, ezért nem is szoktam beleélni magam a gondolatba, hogy bárcsak összejöhetnénk vagy hasonlók. DE, ezen a bulin is, és már volt pár hasonló eset korábban, vannak félreérthetőő jelek R-rel kapcsolatban. Most is ok nélkül rácsapott a fenekemre, aztán mikor kiálltam cigizni az egyik lánnyal("F") az erkélyre, kijött ő is és beállt közvetlenül a hátam mögé, hogy "Nem baj ha mögéd állok? :D"- közben vigyorogva. Természetesen mondtam neki, hogy álljon mellém, ne mögém, meg hát nem is maradt volna ott mert F is kint volt éppen. Aztán kicsit lerészegedtünk, pont annyira, hogy jól éreztük magunkat, de nem voltunk rosszul. Lent a szórakozóhelyen, megint cigizés közben, épp ezekről a "furcsa" szokásairól beszélgettünk 4-en (Én, R, F és H), mire dacosan válaszol, hogy: "Hát nem tehetek róla, hogy tetszel nekem". Én erre nem válaszoltam semmit, ahogy a többiek sem. Utána lassacskán vége volt a bulinak, mindenki hazament. Úgy tudom nagyon jó a kapcsolata a barátnőjével és suliban se nagyon szokta keresni külön a társaságomat, csak ha így többen együtt vagyunk, viszont engem ezek a félreérthető, furcsa jelei kikészítenek. Nem tudom, hogy lehet-e benne hajlam a fiúk felé vagy csak poénkodik velem?

A barátaim nem tudják rólam, hogy meleg vagyok.

És ugye a kérdés: részegek voltunk, de mindenki viszonylag normális állapotban volt, és ezt nem tudom eldönteni, hogy ez a kijelentése őszinte volt vagy csak poén ?...Bár minden viccnek a fele igaz.


Erről kérném ki a ti véleményeiteket, hogy ti hogyan látjátok ezt az egészet! Bunkók, homofóbok kíméljenek.


Előre köszi a válaszaitokat!

18/F



2013. febr. 2. 16:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
El kell keserítselek; ez szerintem még bőven belefér a viccelődés kategóriájába. Nem tudom, milyen gesztusokkal jelezte még, hogy ne lennél számára közömbös, de ha ennyire érdekel, hogyan viszonyul hozzád, tölts több időt a társaságában (lehetőleg kettesben is), hogy kiderüljön. Rákérdezni csak abban az esetben érdemes, miután túl sokszor és a kelleténél erősebben húzta az agyadat.
2013. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem csak poénkodott.
2013. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! Igazából én is arra jutottam, amit az 1. válaszoló írt, valószínűleg akkor csak poén volt.
2013. febr. 2. 18:07
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
lehet látja rajtad, hogy tetszik neked, és ezért húz.
2013. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
ezért szívás melegnek lenni.. sose tudni de valószínű csak poénkodott nekem volt srác barátom aki megkért hogy mondjuk pl aludjak vele mármint csak alvás értelemben meg ilyenek és nála heteróbb hetero nem létezik a földön csak jó barátok vagyunk és kb szerintem úgy tekint rám mint egy kis öccsre nagyon régóta ismerem tetszik is de igazából már oylan szinten nem foglalkozom vele mert tudom hogy hetero szóval itt is valószínű hasonló lehet ha nem lenne barátnője talán azt mondanám több az esély de így nagyon kevés az esélye :/
2013. febr. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy poén, lehet hogy nem...

Te is "közeledj" felé ilyen poénosan, és figyeld a reakcióit.

2013. febr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálok.
2013. febr. 4. 19:21
 8/24 A kérdező kommentje:
Egyébként a napokban volt a szülinapja, vettem is neki egy tábla csokit ajándékba. Amikor felköszöntöttem meg átadtam neki, ő rögtön puszit akart adni...mindig ezzel poénkodik (tudja hogy nem engedem), én meg legbelül nagyon is szeretném, hogy megpusziljon, viszont ilyenkor inkább az eszemre hallgatok és most is elhúzódtam tőle, persze ez az egész poénos volt. De akkor lehet ilyen helyzetekben kéne inkább "közelednem" és figyelni a reakcióit...?
2013. febr. 4. 19:25
 9/24 anonim ***** válasza:
75%
más fiú haverjaival is szokott így viselkedni vagy csak veled ?
2013. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Másokkal is szokott, bár ők se nagyon engedik neki. De valahogy velem máshogy szokott, nem tudom megmagyarázni, valószínűleg csak beképzelem, hogy másképpen viselkedne velem..
2013. febr. 4. 20:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!