Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat fel?

Figyelt kérdés

Helló!

Először is szögezzük le,hogy nem jönnek be a 4o,5o,6o éves pasik! Még is van egy tanárom aki 5o körüli de 4o.nek is ki lehet nézni! Szóval NEM vagyok szerelmes belé meg semmi,de olyan nő csábító és úgy elég sűrűn mostanában elgondolkodom,hogy simán lefeküdnék vele!!! Felizgat!

17 éves lány vagyok!


2013. febr. 2. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
gyere feküdjünk le
2013. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előfordul az ilyesmi
2013. febr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
biztos azért izgat fel, mert bejön neked..
2013. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyílván,de nem vagyok szerelmes belé!! Csak el tudom vele képzelni! Érett határozott személyiség,férfias...sexy a korához képest!
2013. febr. 2. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:
na akkor pont ezért! tudod Te is a választ.. :D Nem kell ahhoz szerelmesnek lenni, hogy szexuálisan vonzódj valakihez..
2013. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!