Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lepődik meg az én drága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lepődik meg az én drága ex barátom, hogy bunkó vagyok vele? Tényleg én vagyok a nagyon hisztis és iszonyú?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk alatt állandóan azzal gyanúsítgatott, hogy én megcsalom, meg hasonlók, ami nem volt igaz. Mielőtt szakítottam vele az volt a vád, hogy én nem szeretem őt. Ez sem volt igaz, mielőtt huszadjára nem mondta ezt nekem. Én mondtam neki többször, szépen, hogy higgye el, én szeretem. Erre ő: "Ennyid van??". Teljesen kiakadtam, mert tényleg mindent megtettem a kapcsolatunkért, de neki ez sem volt elég. Besokalltam, és másnap, normálisan elmondtam neki, hogy megbántott, és én nem szeretnék vele maradni. Erre ő tovább nyomult minden lehető módon, most meg szid, mert sokadjára, már elmondtam neki, egyáltalán nem vagyok rá kíváncsi...

2013. febr. 2. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ilyen ember, jól tetted, h szakítottál vele. lépj tovább, ne törődj vele.
2013. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Megint egy kamu kérdés. De most komolyan mit hiszel, hogy ezeket nyitogatod?


Ha egy embert szeretnek, az kivirul, az nem lesz ilyen állapotban, mint akiről te irsz.

2013. febr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mond azt neki, hogy megcsaltad. Így se úgy se hisz neked akkor meg nem mindegy? Legalább felkopik az álla.
2013. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nem te vagy hisztis

jó hogy leléptél ez egy f@s

2013. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves kettes! Ez nem kamu! Sajnos...
2013. febr. 2. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!