Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti toleráljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti toleráljátok ezt?

Figyelt kérdés
Ha van barátnőtök és gyakran megnézik az utcán mellettetek az titeket nem zavar? Ha észreveszitek, hogy egy másik srác szeme kocsányokon lóg a csajotok után, ezt nem rossz érzés nektek?
2013. febr. 3. 02:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csak rápillantanak nem gáz,de ha bámulják,akkor már lehet,hogy mérges lennék.
2013. febr. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az attól függ.

ha csak megnézi abban semmi nincs,én is voltam kiéhezett,tudom milyen az.

tiszteletlen nézéssel még nem nagyon találkoztam,mert azért elég nagydarab izmos bokszoló vagyok és amint elkapok egy ilyen nézést a fickók válasza azonnali szemlesütés,behódolás.

velem viszont volt olyan,hogy összekevertem egy csajt a haverom csajával és néztem,hogy bakker,mit keres ez egy másik palival.

erre odajött a fickó magyarázni és nem akartam leütni,mert jogos volt,aztán mondtam neki,hogy összekevertem valakivel,mert hasonlít rá.

ennyi magyarázatot megérdemelt,és elég is volt neki,de ha tovább forszírozza,akkor leütöm a nője előtt,volt már ilyen.

2013. febr. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól van te boxoló disznó, gratulálok. Egyszer majd valaki jól hasbaszúr, aztán boxolhatsz az intenzíven.
2013. febr. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én karatézom, elég profi szinten, mégse ütnék le senkit csak azért mert bámul. Míg hozzám nem ér, nyugodtan egyben maradhat. :)
2013. febr. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Továbbfűzve ezért nem is értem, hogy miért tartanak sokan a karatés csajoktól? Egyszer három kondis fiú mozdult rám, buliban, gyakorlatilag kint, le akartak fogni, tapizni, mind hármat úgy küldtem földre, hogy vigyáztam rájuk, nehogy maradandó legyen.

Abszolút de békés ember vagyok, a düh, méreg, stb. messze távol áll tőlem. Míg egy átlag nő a legkisebbért pofozkodik... sokszor látom...

2013. febr. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaj fiúk, ti állandóan az erőszakkal jöttök.. :D
2013. febr. 3. 02:21
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó, lehet nekem is meg kellene tanulnom karatézni. Egy ilyes fajta védekezés mindig jól jön...
2013. febr. 3. 02:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!