Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől nőhet a mell? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől nőhet a mell? (lent)

Figyelt kérdés

Tudtok esetleg valamilyen jó praktikát?

Nem a plasztikai műtétre gondolok semmiképp, de szeretnék nagyobb melleket, mindenképp valamilyen természetes úton. Hallottam például olyat, hogy sokat kell krémezni, de hát nem tudom.....

Nem ismertek valami jó "trükköt" erre? Mit csináljak,hogy nagyobb melleim legyenek?

Légyszi csak normális válaszokat adjatok! Köszönöm előre is!



2013. febr. 3. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Szüljél 1 kosárméret növekedés tuti.
2013. febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem gyúrástól nagyobbodik. Neked?
2013. febr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Terhesség és hízás! Egyébként a mell mérete csak genetikai adottság!
2013. febr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A gyúrás éppen a zsírréteg csökkentéséről szól, ami a melleid csökkenését is okozza. Láttál te már élsportolót nagy mellekkel?
2013. febr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jól van úgy a cicid ahogy van.f/25
2013. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ma 13:20 én férfi vagyok:) nem érted a poént.
2013. febr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat!

De hallottam olyat, hogy van valami krém, ami segíti a növekedését. Ezért gondoltam, hogy genetika ide-genetika oda, de csak van valami természetes dolog, ami azért növeli a méretét.

2013. febr. 3. 13:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyel sok kukoricat.;)
2013. febr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
krémekkel nem fogod növelni, csak hormontablettákkal. Erre tipikus példa a fogamzásgátló. Bizonyos kor alatt (18) nem ajánlatos használni, mert a kis fejlődő szervezet hormonháztartását teljesen felborítja, és végleges meddőséget okozhat.
2013. febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha vékony csaj vagy a kicsi mell passzol!
2013. febr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!