Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az h anyukam&nagymam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az h anyukam&nagymamam melle szinte mar oriasi, de az enyem a korosztalyomehoz kepest a legkisebb? 17 L

Figyelt kérdés
Csak ugy telnek az evek es mintha semmit se none a mellem. Nem ertem... ha a csalad noi tagjainak meg nagyon nagy.. az enyem 65 valahanyas mar egy jo ideje nem kellett ujat venni szoval nem tudom ...:((
2013. febr. 3. 14:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Marmint melltartot
2013. febr. 3. 14:52
 2/7 anonim ***** válasza:
fiatal vagy, plusz több mint valószínű, hogy anyukád már szült, de szerintem a nagymamád is...:D azért az sokat számít:D viszont azok meg lógnak, stb neked legalább feszes remélem:)
2013. febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

genetika.

Az anyai ágon a családomban minden nőnek feszes mellei voltak. Az enyémek meg mint 2 töltött zokni :/

Viszont apai ágon is öröklődnek a gének. A másik mamámnak volt ilyen lógó melle.

2013. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
majd megnő :D
2013. febr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez a helyzet, nekem az ÖSSZES nőrokonomnak nagy melle van, még azoknak is, akik (sajnos meddőség miatt) nem szülhettek. Nekem (20 évesen) meg még mindig 75/B-s kis cicim van, ami hozzájuk képest igencsak kicsinek számít. De mondták, hogy nekik is később nőtt meg akkorára, és hogy még nem vagyok lemaradva semmiről. Úgy igazán nem is zavar, ekkora méretekkel is egész jól megvagyok, de hát azért én is örülnék egy kicsit nagyobbaknak :D
2013. febr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha most olyan jó feszes tenyérbeillő, akkor az nagyon szexi! Képet küldesz? ;)
2013. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne izgúlj! Még nőhet!

De a kis ciciket is meglehet simogatni, puszilgatni. Nem minden pasi van oda a nagy cicikért.

És megvan az az előnye is, hogy késöbb ereszkedik meg.

Puszilom neked!

F.

2013. febr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!