Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy tanárom, akibe bele vagyok zúgva. Nagyon jóban vagyunk, nagyon jó baráti viszonyban, ami sokak szerint több, mint barátság.. Sokszor ha kettesben látnak ismerősök mindig azt hiszik rá, hogy a pasim. Nagyon jól elvagyunk együtt, tudunk egymásról dolgokat. Mostanában egyre több olyan jelet ad, hogy én sem vagyok közömbös számára. De neki van barátnője.. :/

Nem tudom, hogy hogyan deríthetném ki, hogy ő mit érez.. mivel én nem mondhatom el neki, hogy én mit érzek iránta..



2013. febr. 3. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább ne erőltesd, ezekből sose sül ki jó dolog végül.
2013. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretem :(
2013. febr. 3. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha van barátnője,lehet csak játszik veled.De kitudja,lehet tényleg bejössz neki.


Privibe megírnád nekem hogy mik azok a jelek?:)

2013. febr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kettesben egy tanárral??? Ha a barátnője megtudja neked annyi. Amúgy hány éves vagy??
2013. máj. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
17
2013. máj. 18. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:
nem kapcsolódik a kérdéshez nagyon de az én iskolámban is volt egy tanár aki a diákjával "kavart". Nyílvánosan flörtöltek és még nem tudom mi mást és felesége is volt a tanárnak. A szalagavatón is táncolt a diákjával és ki is rúgták a tanárt az iskolából. Az hogy barátnője van nem olyan rossz mintha felesége lenne. Ha komolyra fordulna a kapcsolatotok még mindig nagyobb az esély hogy veled legyen tovább ne vele. De inkább tartsátok titokban egyelőre.
2013. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Lehet hogy én vagyok nagyon régimódi, de egy tanár nem kavarhat egy diákkal. Ha a szüleid helyében lennék nagy cirkuszt csinálnék ebből. Biztos hogy az igazgató\nő is megtudná és valószínűleg ki is rugatnám. Továbbá te se úsznád meg büntetés nélkül. Iskolába azért jársz hogy tanulj, nem azért hogy tanárokkal flörtölgess. Nem hiszem hogy nem találsz magadnak korodhoz illő barátot. Legalább a tanárnak lenne több esze, de valószínűleg kihasznál és a ballagás\ szalagavató után dobna.

(Ez csak az én véleményem, még nem biztos hogy ez lesz, de több mint valószínű)

2013. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!