Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz azokról a fiukról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz azokról a fiukról, akik elmennek gyurni és emiatt jobban kellenek majd a csajoknak?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 17:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Mit kéne gondolni?

Legalább nem siránkoznak,hanem tesznek azért hogy jól nézzenek ki.

2013. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
én nem vagyok hajlandó gyurni. Inkább kinlodok 10x többet hogy legyen csajom véznán.
2013. febr. 3. 17:23
 3/20 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem.

Sokan alapból nem azért gyúrnak,hogy könnyen csajozzanak.Hanem azért hogy jól nézzenek ki.Erősek legyenek.Férfiasak.

2013. febr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Laylah ***** válasza:

Attól, hogy valaki gyúr, nem feltétlen fog jobban kelleni a csajoknak. Pl. én nem szeretem a gyúrós, kockahasú palikat.

22/L

2013. febr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

Én is ilyen vagyok.

Én büszke vagyok rá,hogy rengeteg idő és fàradtság árán vonzóvá tettem magam,nemcsak nyafogok mint egyesek.

És van is eredménye:)

17/F

2013. febr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

A felfogásod meg szerintem hülyeség..én se a lányok hanem magam miatt edzek.

De a te dolgod.

2013. febr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
szerintem nem a gyúrástól fogsz kelleni egy csajnak,d ez csak az én véleményem
2013. febr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

MarlaS

Ki tudja?

Szerintem te is szívesebben jönnél össze egy kicsit izmosabb,magabiztosabb sráccal,mint egy csapott vállú pocakossal.

2013. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ismerősöm gyúr és nem a lányok miatt.. Nekem szimpatikus vonás, hogy szeretik a sportot, odafigyelnek magukra, a táplálkozásukra.. Erős jellemet takar általában, persze vannak kivételek.. Ez vonzó is a lányok szemében.. Persze sokan pont nem szeretik a nagyon kigyúrt pasikat.. Én is ilyen vagyok, legyen sportos, de nem kell kockahas meg hasonlók.. Viszont, akiket ismerek gyúrósokat (lány is van köztük) rájuk nagyon büszke vagyok és kicsit talán csodálom is őket..:)
2013. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nade van egy csomo srác akinek az izmos testalkat alapból adott, még gyurniuk sem kell.
2013. febr. 3. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!