Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk. Az nagy baj, ha átlagba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk. Az nagy baj, ha átlagba szeretsz valakivel beszélni, mert vicces, mindig felfidít ha rossz a kedved, de néha meg nem?

Figyelt kérdés
Pl van úgy hogy nem vidít fel és tök kínos, pl hetente 2x átlagba, vagy csak néha. ugy kérdezem hogy fiok ha lánnyal beszéltek. Mennyire lomboz ez le titeket?
2013. febr. 3. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezt az egészet, hol van ilyenkor Grétsy László?
2013. febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kérdező a lány,és nem mindig a legpöpecebbek a beszélgetéseik egy fiúval.

Amúgy van ilyen,nem mindig lehet valaki a toppon.

2013. febr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Aha, kösz mert kajra nem értettem, pedig 3x olvastam el.

A kérdés fölös egyébként mert tőle kéne megkérdezned nem idegenektől, mert nem arra vagy kiváncsi hogy mi mit éreznénk, hanem arra amit a fiú érez.

2013. febr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!