Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok. Izmos testalka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok. Izmos testalkatú, több éve rendszeresen sportolok. Nemrég észrevettem hogy striák vannak a combom és a fenekemnél. Ez mitől lehet? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
162 cm 57 kg
2013. febr. 3. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
A sporttól. Legalábbis akkor ha ez a sport hirtelen izomtömeg növekedéssel jár.
2013. febr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

gondolom az izomtól kicsit vastagabb lett a combod és nyúlt a bőröd

van rá krém de nem mindegyik jó

2013. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és nem kell csinálni vele semmit, azaz nem tudsz. A bőröd még fiatal és képes regenerálódni. Ha abba marad az izom intenzív növekedése (vagy leállsz a koksszal), a tested (a bőröd) regenerálódik, és eltűnnek a csíkok...
2013. febr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A bőröd nem bírta követni az izomnövekedést, ezért kirepedt. Semmi baj, lehet rajta javítani. Nagyon jó rá a reconstria, szépen el tudja halványítani a több éves csíkokat is.
2013. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Atyaég ennyi hülye válaszolót .. persze hirtelen izomtömeg fenékre :D.. vagy combra 16 évesen.. ez nem így megy

Hirtelen nőttél kicsit az elmúlt 1évben kb ez a reális válasz..ennyi.

Kérdésedben a válasz is részben mivel több éve rendszeresen mozogsz nem hízhattál hirtelen , a combomnál nekem is van 1-2 halvány kis csík 15-16 éves korom óta kb. Szimplán megnyúlta bőr a növekedéstől köze nincs a sporthoz , sport nélkül is ott lenne azok a csíkok. Mivel egyszerre jelent meg a combodon is és a hátsodón is a csíkok, újabb érv hogy csak magasodtál mert növésben vagy

2013. febr. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Kedves(?) utolsó, a hangsúly nem az ENNYIN vagyon!!! A bőr, ha nem nyúlik eléggé, kis izomtömeg-növekedés miatt is szakadhat. Ez kötőszöveti probléma, a kérdező szervezete átcsoportosította a kollagént máshová (izmokba, inakba, ami a sport során terhelés alatt van) és a bőr emiatt elszakadt. Ez van, nem lehet ellene tenni. Ezért kell kollagénes krém, amit írtam, mert az valamit javíthat a helyzeten.

Egyébként hihetetlen, hogy egyesekből milyen gyűlölet árad...

2013. febr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs rossz estém volt :D de kitartok amellett hogy növekedésben van.. lemerném fogadni 2-3 kg nem hízott többet az utóbbi időkben.. ilyen kis mértékű hízásnál nem beszélhetünk izomtömeg miatti szakadásról, a krém az segíthet lehet, sok ember szakad emiatt a növekedéstől , és még egyszer mondom fenéken csak a növéstől lehet csík.Az mástól nem lehet , lányoknál is van ilyen egyaránt
2013. febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia. Sajnos ezek egyáltalán nem fognak elmúlni. Én 18 vagyok és 16 éves koromban vettem észre én is a popsimon és a combomon a striákat. Ezek azért keletkeztek mert izmot szedtél fel, valószínű kicsit hirtelen amit a bőröd nem bírt követni így elvileg úgy nevezik hogy "megrepedt" a bőröd. Ez sosem fog regenerálódni, halványabb lesz. De az ottmarad. :/
2014. febr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!