Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek fontos ez a nap?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek fontos ez a nap?

Figyelt kérdés

Valentin nap fontos számotokra,vagy ugyanolyan napnak tekintetitek mint a többit?

Szinglik ti mit csináltok ilyenkor,párkapcsolatban lévők ti ünneplitek ezt a napot?mivel készültök a párotoknak?



2013. febr. 4. 00:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
párkapcsolatban vagyok, de a valentin nap egyikünket sem érdekli
2013. febr. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem érdekel különösebben, de szerintem veszek majd egy doboz csokit, ha esetleg a párom készülne valamivel, ne legyek hülye helyzetben :) Bár amúgy ő sem szereti, viszont elég romantikus lélek, szóval nem tudom... Inkább veszek egy doboz csokit, max megesszük együtt pár nap múlva, ha mégsem készül :D

25N

2013. febr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én imádok ünnepelni, imádok ajándékokat adni a páromnak. Ezért természetesen a Valentin napot is megünnepeljük. Nem érzem kevésbé mondvacsináltnak, mint a karácsonyt, szilvesztert, névnapokat, szülinapokat, vagy bármi egyebet. Egy plusz alkalom az ünneplésre.

Mondjuk nem tárgybeli ajándékot adunk, hanem elutazunk a hosszú hétvégére, illetve elmegyünk egy koncertre együtt. Ez így tökéletes :)

2013. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi hál istennek nem ünnepeljük a barátommal!Számomra ez 1 nagy baromság,hisz nem csak ezen az egy napon kell kimutatni a párodnak,hogy szereted,hanem minden nap!Na meg felesleges pénzkidobásnak tartom ha valaki csak ilyenkor vesz valamit a pasijának/csajának és pl szülinapjára névnapjára semmit!
2013. febr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!