Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden csaj szeretne gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden csaj szeretne gyereket meg házasodni? Ez nálatok ilyen beprogramozott dolog?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak akikben jól jár a biológiai óra.
2013. febr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Ha évek óta együtt vagyunk, együtt élünk, minden ok, szeretjük egymást, ez egy következő lépés úgy gondolom...Jó kapcsolatban áldás a gyermek, és a házasság...De ami amúgy is rossz, azt még rosszabbá teszi..!Egyébként biztos sokan nem vágynak rá, mert egyszerűen nem ilyen személyiségek!
2013. febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, tulajdonképpen ez tényleg belénk van programozva. Benne van a génjeinkben.
2013. febr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A hazassag talan szoba johet, de gyereket nem szeretnek... csak azert nem mondom, hogy soha, mert soha ne mondd, hogy soha.

24N

2013. febr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem minden csaj szeretne. Ne általánosítsunk!!! Sok mindentől függ.
2013. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem, ne általánosíts bár abban igazuk van az előttem szólóknak hogy a fajfenntartás benne van a génjeinkben (nem hiába szélesebb csípőnk meg több a testzsír százalékunk, emlőméret stb..)

Házasság pedig már csak egy társadalmi norma. Mert hogy néz az ki hogy a pasi "felcsinált" de nem vett el? : )

Én speciel nem akarok se megházasodni, se gyereket. Egyelőre. De lehet hogy megtalálom életem párját és mind ez idővel megváltozik :)

2013. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Van, aki igen, s van, aki nem. Olyan is, aki idővel.

Pl. unokahúgom 10é után házasodott össze párjával, 5é házasok, s még nincs baba. Unokabátyám, akit nem neveltek vallásosnak, mégis egyházi esküvője volt, azt hittünk sosem nősül meg.

Vannak úgy is, h a papír nem minden, aztán végül összeházasodnak.

Én úgy vagyok vele, ha megkér boldogan hozzá megyek, s bár azt már mondta, h szeretné, ha én lennék a gyerekei anyja, ezt is boldogan.

2013. febr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Gyereket nem szeretnék semmiképpen és ehhez tartom is magam.
2013. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy minden csajnal egyforma e ez a dolog, de én egyértelmuen szeretnék férjhez menni es babákat is szulni. Kesobb.. :)

18/l

2013. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkiben ott van az anyai ösztön, csak sokakban kesöbb érik meg igazán és szerintem a férfiak is valamilyen szinten szeretnének majd feleséget és gyermeket, kivéve ha melegek :D Csak bennük is késöbb jön el az érzés.. Magányos az élet és unalmas gyerekek nélkül egy idö után :) Jó érzés lehet életed végéig azzal a férfivel / növel lenni akit mind halálig szeretsz, vagy ha nem is vagytok annyira szerelmesek, de jól megvagytok egymással és öreg napjaitokon békésen együtt ülni mondjuk a teraszon vagy valahol és még ha nem is volt olyan pörgös az életetek legalább békés nyugodt és kellemes volt. Nem mindig lehetünk azzal akit tényleg nekünk szánt az ég, de az nem jelenti, hogy kevesebbet kapunk sokkal, ha másképp is alakul.. na jó, nagyon elkalandoztam, szóval szerintem minden nöben benne van, csak máskor alakul ki igazán :)
2013. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!