Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek zuhanyozni mérkőzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek zuhanyozni mérkőzés után mert kicsi a péniszem? EZ SZTETEK NORMÁLIS?

Figyelt kérdés
mit tudtok ajánlani? lehet hülye kérdés de kellene zuhanyoznom mérkőzés után de nemmerek mert elég kicsi és félek h kinevetnek.....szoktam hallani hogy a fiúk egymás között bezsélik h mekkorka pénisze van ennek meg annak :/

2013. febr. 4. 21:42
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
65%
Miért, nektek áll a farkatok zuhányzás közben? Ha nem, akkor semmi értelme méricskélni.
2013. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Aki röhög annak adjál belőle, meglátjuk hogy akkor is kevés lesz-e neki az a kicsi.
2013. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Csuságolni fognak ha meglátják!
2013. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 Rainbowinthedark ***** válasza:
Természetes,de fogadd el amivel születtél valakinek akkora se lehet,és enyhe hajlamot vélek felfedezni azokban akik más nemi szervét nézik zuhanyzóban
2013. febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
65%
nagyobb nem lesz, sztem ne törődj vele, a lényeg hogy mekkora ha feláll :D
2013. febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

szerintem alaptalan, és inkább örülj annak hogy mikor zuhanyozni mentek kicsi marad és nem áll fel, mert ha felállna lenne gy rossz hírem :)

Amúgy meg.. mikor nem áll akkor kicsi, arra gondolsz, vagy mikor áll akkor kicsi?

Én szerintem ha nem áll és úgy 1-2 cm, akk nem gáz, pláne ha hideg vízben zuhanyzol.

2013. febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
82%

szerintem undorító amikor ezt kibeszélik a fiúk. én soha nem beszélnék más péniszéről. nekem konkrétan elég nagy van (nem dicsekvésből mondom) de soha nem cikiznék ki senkit azért, mert kisebb mint nekem. inkább az átlag alattiakra jellemző, hogy gőzerővel cikizné azt, akinek még az övénél is kisebb. én se szerettem edzés után zuhanyozni, meg aztán a csapatban csak faszkirály volt a becenevem, az se volt valami jó. befelé fordulva zuhanyozz, és tekerd magad köré a törölközőt.


vagy pedig mondd azt, hogy igazából nagyon nagy, csak most van kicsibe összehúzódva, mert nem vagy bŸuzi, ezért rájuk nem fog felállni.

2013. febr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Rakjátok egymást se.gbe, és akkor kifog derülni, hogy kinek mekkora akciózás közben! Vagy gatyában zuhanyozzál:)
2013. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
60%
Lány vagyok, de miért számít az, hogy "összement" állapotban kinek mekkora? Ezt mondjátok már meg!?
2013. febr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Na és? Nekem meg kicsi a mellem, de attól még szoktam zuhanyozni edzés után.
2013. febr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!