Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmnek tetszik egy srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek tetszik egy srác, de annak a srácnak én tetszek. Járni akar velem. Járjak vele?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmnek tetszik egy srác már 1 éve. A bnőm már lépett is felé, de a srác elutasította, mert nem jön be neki a bnőm. Ma megismertem azt a srácot, és eléggé "nyomult" rám. Meg is kérdezte, hogy van-e pasim. Mondtam, hogy nincs, és megkérdezte, hogy miért? Mondtam, hogy mert nem tetszek senkinek sem.:D Erre mondta, hogy "jajj ne mondd már:D". Mikor tovább kellett állnunk a bnőmmel, és otthagytuk őket, a bnőm rögtön mondta, hogy nagyon bejövök a srácnak, mert nagyon nyomul.:D Megkérdezte, hogy tetszik-e nekem, és mondtam, hogy nem ronda. Mondta, hogy neki még mindig tetszik, és erre mondtam, hogy akkor nekem nem tetszik. Erre Ő azt mondta, hogy nyugodtan összejöhetek vele, felfogta, hogy nem tetszik a srácnak. Fel is ajánlotta, hogy segít összejönni vele. Viszont láttam rajta, hogy szarul érezte magát emiatt.:( Ha továbbra is nyomul a srác rám, összejöhetek vele? Nagyon megbántanám a bnpmet?

16/L


2009. szept. 4. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez vicces:) akkor nem csak én vagyok ilyen szerencsétlen...szerintem ezt a barátnőddel beszéld meg és kérd meg h legyen őszinte hozzád...Szerintem (ha téll jó barátnőd) örülni is fog neki h segített:)vagy próbáld meg magad az ő helyébe képzelni és dönts úgy ahogy te szeretnéd ha a bnőd döntene ebben a helyzetben
2009. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeret téged a barátnőd,fontos vagy neki és szeretné ha boldog lennél! Lehet,hogy segítene összejönni a sráccal,de belül majd megszakadna a szive...Majd ha járnátok ,előtte csókolgatnátok egymást+ ölelkeznétek,biztosan nagyon kilenne borulva,ami jogos is...Csak azért nem mondja azt,hogy hagyd békén a fiút,mert nem akarja,hogy azt érezd,hogy irányítani akar,nem akar megbántani,stb... Szerintem keress egy másik srácot ,ne szúrj ki a barátnőddel :) Millió egy pasi van még,de igaz barát csak egy! Sok szerencsét! :)
2009. szept. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg jó barátnők vagytok akkor ne.Hiába mondja h nem zavarja...mert igenis zavarja és nagyon megbántod...saját tapsztalat

17/L

2009. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem ronda, az már jó...

De komolyra fordítva: a barátság próbája ez, ha tetszik a srác, ne agyalj azon, h mit szól hozzá a barátnőd. Mosolyogj rá, ez fog dönteni;)

2009. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy a szerelem múlandó, de a barátság örök. Szemét egy dolog lenne, ha összejönnél a sráccal. Persze csak akkor, ha jó barátnők vagytok. Mivel ő jó barátnő. Azt mutatja, hogy őt nem zavarja, ha összejössz vele. Pedig zavarja. Ez 100%. Ráadásul a pasik jönnek-mennek, de a barátok maradnak.:) A döntés a tied!:) Sok sikert!
2009. szept. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:S:( Nekem is szarul esne ha olyan sráccal járna, aki nekem már 1 éve tetszik.:( Annyira nagyon jó bnők nem vagyunk, de elég jóban vagyunk már hónapok óta. Amúgy régebben (pár hónapja) mondtam neki, hogy tetszik egy srác, és mondta, hogy szerinte is helyes, aztán megpróbált összejönni azzal a sráccal. Akkor Ő is megtette volna, amit én tehetnék most. Igazából az a baj, hogy rám még sosem hajtott így srác, ahogy Ő...:) Személyesen tetszettem meg neki, nem pedig képekről(mert eddig csak ilyenek voltak). Személyesen kezdeményezett, nem pedig msn-en. És még helyes is. De miért mondta volna a barátnőm, hogy segít összejönni vele, ha nem akarja, hogy összejöjjünk? Azt is mondta, hogy Ő csak örülne neki. Persze ezt nem veszem be, és nagyon rendesnek tartom, hogy ezeket mondta, pedig nem is így van, mert biztos, hogy nem esne jól neki. Ahogy írta az egyik kommentező: a döntés az én kezemben van. Sajnos nem könnyű dönteni egy klassz pasi, és egy klassz csajszi között.:S:(
2009. szept. 4. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!