Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagy szemétség lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagy szemétség lenne?

Figyelt kérdés
Jövő héten hivatalos vagyok egy buliba, ahol az a fiú is ott lesz, aki tetszett nekem hosszú ideig. Már nem akarok tőle kapcsolatot, mert más tetszik (akivel még nincs köztünk semmi, csak flörtölgetünk) és őt jobban is kedvelem. Az elsőnek említett fiú még mindig tetszik nekem, és arról kérném a véleményeteket, hogy ha úgy adódik, a buliban flörtöljek vele (ha ő kezdi, akkor folytassam)? Nem mennék el vele bármeddig, esetleg max egy csók. Az a gond, hogy kb 2-3 hete van barátnője, de a buliba csak a fiú van meghívva, úgyhogy ha lesz is valami, nem biztos, hogy a lány fülébe jutna. Mint írtam, nem akarok tőle semmit, de régebben róla álmodoztam, hogy milyen lenne csókolózni vele, stb.. Ha úgy adódik kapjak az alkalmon? Bárki mással eszembe nem jutna ilyet csinálni, de mivel ott lesz ő, a barátnője nélkül.. Szerintetek?
2013. febr. 5. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ne legyél ribanc.
2013. febr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Igen,ezzel lesüllyednél egy alávaló kis rib@nc szintjére.Gondolom,ezt azért nem akarod.Meg aztán,ha picit belegondolsz,fordított helyzetben Neked sem esne túl jól,ha a barátod egy buliban megcsalna,akár egy csókkal is.Szerintem ez elég megalázó dolog.
2013. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kérdésem lenne: Minek?

Már nem akarsz semmit a sráctól, ugye.

2013. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!