Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiatal "passzív" meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal "passzív" meleg tinik, általában lányos, hosszu haju fiúk?

Figyelt kérdés

Általánosságban beszélek, pl a 12-13-14 éves melegek azok ilyenek?


16f


2013. febr. 5. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
a hosszúhajú fiúk általában rockerek.... nem melegek :D
2013. febr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem szabad a meleg videókból kiindulni, de igen gyakori a valóságban is, hogy a "passzív" nagydarab, csupa izom és szőrös, markáns arcú. Mindig reménykedem, hogy utoljára írom le: de a nőiességet-férfiasságot nem szabad belekeverni ebbe.
2013. febr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és akik feszes nadrágban is járnak?
2013. febr. 5. 22:43
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Arról nem is beszélve, ki mit minek vesz! Lásd a 2. nagyon is bölcs megjegyzését. :D Erről az is eszembe jutott, aminek magam voltam a szemtanúja (filmes fogás is!), hogy rockkoncerten egy hosszú hajú srácnak megfogták a csinos fenekét. :D Igazi vagány, rockos srác volt. :)
2013. febr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem... nem, a nadrág sem jelent semmit. A feszes már rég nem (csak) női nadrág amúgy sem. Rengeteg nem hogy meleg, de hetero fiú is hordja, akik, már elnézést, kefélnek mint a nyulak. :)
2013. febr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
16 vagy és 12-13-14 éves meleg srácokat akarsz? Ho-hó öcsi, azért 12 évest még hagyj békén szerintem! Majd pár év múlva. Az még gyerek. Néha anyuci adja oda, mit vegyen fel, nemi érdeklődés gyakran még sehol!
2013. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

4 éve énis 12 voltam, ne mond már h nem érdekli őket a szex. én már akkor javában vertem xD am nem vagyok meleg, csak kicsit biszex. és nagyon szívesen járnék egy 12 éves 6. ossal, mert


C U K I!

2013. febr. 5. 22:50
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg cuki, de nekem meg még te is az lennél, mégse rontanálak meg. :)
2013. febr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem se lehet bekategorizálni, hogy hogyan néz ki egy meleg srác. Főleg hogy 12 év körül még a többséget a szüleik zavarják el rendszeresen fodrászhoz (vagy nem), úgyhogy a külsejük még csak nincs is a saját irányításuk alatt.


Ha 16évesen kicsit bi vagy, próbálkozz idősebbekkel, az ifjakat hagyd békén. A lovacskás legókészlet is cuki, mégsem verem rá.

2013. febr. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!