Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Deriosz kérdése:

Nem tudom mit csináljak nagyon össze zavarodtam, mi legyen?!

Figyelt kérdés
Szóval tetszik egy lány és azt nem tudom mit csináljak vele, mert ő már 3xor elmondta, hogy barátként tud rám tekinteni, mert elvileg nagyon jó fiú barátja lettem, de én ezt nem akarom, hanem többet.De még is minden nap ír, volt hogy egy hétig full bunkó voltam vele és akkor is írt,meg hogy a régi"énemet" akarja.Szóval küzdök érte, de nem tudom mit írjak neki, milyen bókót vagy hogy mit csináljak, hogy én is kelljek neki.nem tudom,megköszönném az értelmes válaszokat,és a sok segítséget,fontos lenne számomra. 20F
2013. febr. 6. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Foglalkozz vele többet élőben, hívd el ide oda, de először csak barátként, szórakozzatok. Most lehet valamiért nem akar barátot, később esetleg hozd fel a témát neki. Próbáld féltékennyé tenni talán akkor előjönnek az érzelmei. :)
2013. febr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 mac.taylor válasza:

Mesterem!


Látom nem érted a lényeget NEM KELLESZ NEKI!

3-szor elmondja akkor édes fiam akkor te vagy a hülye.

Vagy legyetek barátok vagy akkor hagyd a fenébe nem lesz belőle semmi max a barátságod fog rámenni.

2013. febr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így, de én hagytam és nem foglalkoztam vele. Azóta is barátok vagyunk de azóta sincs barátnőm :D 19/F
2013. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóval egyetértek, és jó lenne, ha nem járnál mindenben a kedvére. Persze legyél aranyos, ne bunkózz vele, de azért legyél határozott, fejtsd ki a véleményed egy adott dologról, ha az övétől eltérő, akkor is. Hagyd érvényesülni a saját személyiségedet, és az övét is. 18/L
2013. febr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mármint az elsővel.
2013. febr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát apám...irány a szakadék! Ennyire lúzer nem lehetsz bakker!


De tudod mit inkább várj rá és még barátkozz vele 55-60 évet! Így remélhetőleg szaporodni te már nem fogsz!

2013. febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyértelmű hogy nem akar tőled semmit, csak a barátságod. Szerintem felejtsd el őt. Vagy legyél tényleg a barátja, és ne akarjál többet, vagy szakíts meg vele minden kapcsolatot, mert ő sosem fogja megadni neked azt, amit te szeretnél.


Hidd el, tapasztalat. Számtalanszor mondtam fiúknak és éreztettem velük hogy "legyünk csak barátok", "én téged annyira megkedveltelek, de csak mint barát tudok rád nézni", "fontos nekem a barátságod, nem akarlak elveszíteni" "sokat jelent a barátságod" stb.. Mégis próbálkoztak tovább, nem hallgattak rám, úgy voltak vele, "majd biztos ő is belém szeret, csak több idő kell." vagy "nem tettem még meg mindent, veszek neki ezt, elviszem ide-oda, leveszem a lábáról" stb...

A vége sajnos mindnek az lett hogy megszakadt a barátság, mert ők többet akartak, én meg nem. Sajnálom ezeket a dolgokat, amikor az egyik fél szerelmes, a másik meg nem... de hát ez van.


Ez a lány, tényleg csak a barátod akar lenni.

2013. febr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ui az előbbihez: Amint lesz(lenne) egy párod( remélhetőleg NŐ)! no "abban a pillanatban kibújna ám a szög a zsákból!"
2013. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, több találkozót élőben!
2013. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mac.taylor válasza:

Akik azt mondják ne erőltesd azoknak adok igazat!


Csak az idődet pazarlod azzal ,hogy itt kínlódsz de ha nagyon akarod akkor hajra "mi baj lehet" hátha jól meg is fog utálni lehet itt a hős szerelmest adni de ez a valóság és nem egy mese ahol a szőke herceg a próbák után majd elnyered a lány szerelmét.

Fogadd el Rómeó!

2013. febr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!