Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú érted megy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú érted megy az éjszaka közepén csak hogy valahonnan hazavigyen, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Anno randizgattatok, lefeküdtetek, aztán ő felszívódott, most barátkozik újra, és érted megy az éjszaka közepén hogy hazavigyen és ne kelljen a sötétben egyedül felsétálnod haza. Mindezt minden hátsó szándék nélkül.
2013. febr. 7. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerinted mégis mit jelent...?
2013. febr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Hogy neki van kocsija,vagy motorja,vagy legalább egy talicskája,neked meg nem.
2013. febr. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Hogy sok a lóvé, és nem zavarják a benzinárak. Persze csak ha nem BKV-val ment érted...


Komolyra fordítva a szót, ki van éhezve, és tudja, hogy ha régen megkapott, most is meg fog. Hátsó szándék mindig van.

2013. febr. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem volt...teljesen normálisan hazavitt, megölelgetett, megcsókolt, megvárta, amíg bemegyek a házba és hazament... amúgy meg tudja hogy mostmár sokkal jobban kell strapálnia magát, ha akar valamit, az előző kis eltűnése után enyhén szólva levegőnek néztem, és nem beszéltem vele hónapokig. (egy egyetemre járunk)
2013. febr. 7. 00:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát pedig ez csak lyukra játszik, bármennyire is reménykedsz...
2013. febr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a minimum az, hogy nagyon kedvel téged, talán szeret is, de elképzelhető, hogy csak jó benyomást szeretne tenni nálad. Kérdezd meg tőle, az a biztos...
2013. febr. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!