Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a haj szerintetek szexy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a haj szerintetek szexy, bejön nektek?

Figyelt kérdés
Ne nézzétek a lány stílusát, sem a festést. Én kb. ilyen tupírral szoktam hordani a hajam, mert nagyon vékony és lelapul, meg aztán szerintem jól áll, még anno fodrász javasolta, először idegen volt, de aztán megtetszett nekem. Fiúk, titeket zavar, ha ilyen egy lány haja? (inkább a fiatal korosztály válaszait várom, később biztosan nem illik majd hozzám)
2013. febr. 7. 04:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ez a haj. Senkinek nem áll jól. Olyan se hosszú se rövid, döntésképtelenséget sugall ami kicsit sem szeretek. Szóval nekem nem tetszik.
2013. febr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 fospuska ***** válasza:
inkább olyan csitris,mint szexis. egy olyan lány hajviselete,aki mindenáron fel akarja valahogy hívni magára a figyelmet.
2013. febr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
egy ismerősömnek ilyesmi volt szalcsibálon, és nagyon dögös volt :D
2013. febr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem annyira, olyan Avrilos, és mindig a darkos tini lányok jutnak eszembe róla, akiket képtelen vagyok egymástól megkülönböztetni pl egy társaságon belül, mert Dunát lehet velük rekeszteni. De nem megbántani akarlak vagy sértegetni, csak nekem nem annyira ez.
2013. febr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Függ az arcodtól, az összkép a fontos. Ha küldesz képet magadról, akkor megmondom, hogy jól áll-e vagy sem
2013. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
szexy
2013. febr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!