Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha megtetszik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Férfiak! Ha megtetszik nektek egy lány, de feltűnően fiatalabb nálatok, mennyire befolyásol titeket a környezetetek véleménye?

Figyelt kérdés

Az én esetemben 32 éves férfi és 18 éves lány.

Szerintetek ez nagyon elítélendő? És a sok áskálódás, meg rosszindulat, ítélkezés könnyen tönkre tud tenni egy ilyen kapcsolatot, vagy a férfiak azért ezt nem hagyják?


2013. febr. 7. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

lesz*rom, mint mondanak mások. de az nem biztos, hogy 18 éves lánnyal hosszútávra terveznék. itt azért már van generációs szakadék...

35/F

2013. febr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már , ha szeretitek egymást akkor no Problem végülis nem olyan nagy a korkülönbség köztetek.


Mások miatt nem legyen vége a kapcsolat mert az a hihető legnagyobb butaság egyike ;)

2013. febr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem ilyen nem volt,de olyan igen,hogy 14nek nézte mindenki,engem meg 30nak.Pedig én voltam 18,ő 16.Csak én öregebbnek látszottam mindig is,ő meg fiatalabbnak.

De épp nem érdekelt soha a világ véleménye rólam.

2013. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
lesz@rom
2013. febr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
En 31 vagyok es megtetszett egy veled egykoru lany, ez kolcsonos ugy vettem eszre de megis hagyom.Egy ilyen kapcsolatban a fel vilaggal szembe kell szallni es en ot ettol meg akarom kimelni.Varom hogy elmuljon az erzes...
2013. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem tetszik egy lány, akkor nem a korát nézem. Persze van az a határ, ami alá nem megyek. Mások véleményét meg lesz@rom.
2013. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. febr. 7. 16:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Én hiszek a szerelemben (nálam pl 5tel idősebb barátnőm, mi is megjártuk -járjuk- a magunk köreit), de nekem az ilyen kapcsolatok általában nem tetszenek.


Elsősorban azért, mert tényleg van generációs szakadék. Van az a közeg, ahol ez nincs meg, mert egy lány így is-úgy is legkésőbb huszonegykét évesen férjhez megy, a pasik meg ugyanilyen kor fölött már nem nagyon változnak, de ha, mondjuk úgy, progresszívebb légkörben zajlik ez, akkor az azt jelenti, hogy a fickó már teljesen máshol jár, mint a lány. Lehet erről nem tudomást venni, csak előbb vagy utóbb valaki sérülni fog. És komoly a kockázata, hogy a tapasztaltabb fél ezt tudja is, csak leszarja.


És ismétlem, én ezt úgy mondom, hogy én is egy generációs twist-ben élem a napjaimat. Nem könnyű és vannak kikerülhetetlen pofonok az élettől.

2013. febr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!