Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vélekedik így sok kérdező?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vélekedik így sok kérdező?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk, én kiírnám, hogy szép lányként egy helyes fiúra vágyom, akkor jönnek a kommentek, hogy felszínes vagyok... Ha egy fiú írja ki, hogy nem néz ki jól, de egy szép lányra vágyik, akkor is azt írják, hogy nem fog összejönni, mert a lányok felszínesek.
2013. febr. 7. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert itt sokan féltékenyek vagy az a legtöbbnek a baja h nincs senkijük vagy sokat csalódtak, vagy el vannak szállva maguktól rendesen.
2013. febr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad magadnak: "mert a lányok felszínesek".
2013. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na az ilyenkről írtam, nem tűnik fel, hogy a 2. esetben a fiú volt felszínes?
2013. febr. 7. 17:14
 4/8 anonim ***** válasza:
mert ők felszínesek mert csak ezt látják utána meg még rábeszélnek maguknak a lányok elég gazdag érzelem világgal rendelkeznek csak nem mindenkinek mutatják ki főleg aki érdektelen számukra...
2013. febr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 2. esetben a fiúnak átlagos lányoknál sincs esélye, úgyhogy nincs jelentősége.
2013. febr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És milyen egy szép lány vagy egy ronda fiú? Mert ez mindenkinél mást jelent.
2013. febr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyesmire gondolsz?


Pl. a lány szempontjai: mindegy, csak legyen izmos, magas, jóképű = milyen felszínes, beképzelt, irracionálisak az igényei.

A fiú szempontjai: mindegy, csak legyen vékony, törékeny, szép arcú = természetesek és jogosak az igényei, ennyi minimum jár. :D


Na, igen. :)

2013. febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6: Ma olvastam egy nagyon jó cáfolatot erről ezen az oldalon. Senki se fogalmazhatta volna szebben. Azt hiszem a válaszoló neve valami 1963 volt. Csillagos ötös az az írás, ha megtaláljátok, copypasteljétek ide be.
2013. febr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!