Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hüvelyi ultrahang megbízhatósága?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelyi ultrahang megbízhatósága?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam nőgyógyásznál. Az aktustól számított 42.napon (mi 6 hétnek felel meg). Fogamzásgátlót szedek azonban volt közte 4 szem antibiotikum ami miatt idegeskedhettem.

A nőgyógyász hüvelyi ultrahanggal vizsgált meg. Állítása szerint negatív (kb 40 éve a szakmában van). Csináltam a 42 nap alatt kb 10 itthon végezhető tesztet. Mind negatív.

Holnap megyek vér és vizelet vizsgálatra.

Mi a véleményetek a hüvelyi ultrahangvizsgálatomról? (Azért kérdezem, mert most voltam először) Mennyire megbízható? Féljek a holnapi vizsgálattól?


2013. febr. 7. 19:53
 1/9 -=Koldus=- ***** válasza:
Nem vagy te egy kicsit hipochonder?
2013. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem! De azért köszi az analizálást!
2013. febr. 7. 20:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen megbízható a hüvelyi ultrahang. Ha terhes lennél, látta volna.
2013. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Remélem azt is tudod,hogy nem minden antibiotikum van hatással a fogamzásgátlóra!

Pontosan le van írva a fogamzásgátló betegtájékoztatójában,hogy milyen gyógyszerösszetevőkkel szemben állhat fenn veszély.Nézd meg,aztán keresd meg milyen antibiotikumot szedtél,és ha nincs benne olyan összetevő,akkor semmilyen hatással nincsenek egymásra.

Máskor azt tanácsolom,hogy hagyj 3-4 órát a két gyógyszer bevétele között.Én már sokszor szedtem gyógyszert mellette,és nem lettem terhes...


Teljes mértékig feleslegesek ezek a vizsgálatok.

A vér és vizelet vizsgálat nem fogja kimutatni,hogy van-e benned terhességi hormon,csak akkor max. ha külön kéred,bár nem hinném,hogy vizsgálnak ilyenre.

Elég lett volna 2 teszt is,felesleges pénzkidobás.

2013. febr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ugye látsz ezen gyereket?

Szerinted lehet annyira vak egy orvos, hogy ezt ne lássa????


Ha antibiotikumot szedsz, akkor VÉDEKEZNI KELL ÓVSZERREL, és akkor nem kell 6 hétig parázni, hogy vajon terhes vagy-e....

2013. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért a képen a magzat már elég nagy.

Nem kell védekezni óvszerrel minden esetben ha antibiotikumot szed az ember. Max akkor ha hipochonder.

2013. febr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vegyes válaszokat!

Nem vagyok kezdő. Elolvastam a betegtájékozatókat és sajnos elég hiányosak ilyen téren. Még az orvosom sem tudta pontosan megmondani(utólag).

Másik tartottam 3-4 órát a tabik között. De kiderült, hogy az antibiotikumnál mindegy mert mindent pucol, azt is.

2013. febr. 7. 21:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem alkalmaztál más védekezési módszert is,ha tapasztaltabb vagy már e-téren?

Akkor most nem kéne aggódnod.

2013. febr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem a kioktatás érdekel, azt már megkaptam. Szerintem mindenki elkövethet hibát. Sajnos én épp nem a legjobb passzban voltam amikor ez az eset történt. Igen, tudom ebből a botlásból lehetett volna más is. Máskor alkalmazok más védekezési eszközt, de antibiotikummal még nem volt dolgom és az orvosom pedig nem igazán figyelt rám. Én voltam a hibás ez tény? De ha minden embert megköveznének 1 hülye döntése miatt, szerintem sokan nem lennének a világon!
2013. febr. 8. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!